Wpis z mikrobloga

Kilkaset przesyłek Singapore Post dotarło do Polski w tym tygodniu.
Czyli tak jak pisaliśmy w komentarzach zostały zmienione trasy logistyczne i przesyłki dotrą ze sporym opóźnieniem względem standardowych czasów tego przewoźnika.
Jest to pocieszające w sytuacji gdy większość czekających się spodziewała, że przesyłki dotrą dopiero po wznowieniu ruchu lotniczego, pod koniec maja.
Średni czas wynosi aktualnie 41 dni https://alipaczka.pl/statystyki/
#aliexpress #gearbest #tracking #alipaczka #alipaczkanews
Pobierz
źródło: comment_1588777148iHHbqXoHpgpb2iixb0swh6.jpg
  • 375
Ten Ali przegina...założyłam spór, kazali czekać 10 dni, a dzisiaj informacja na maila żebym potwierdziła dostawę albo otworzyła spór,albo zwróciła towar w ciągu 15 dni, bo minął czas na potwierdzenie zamówienia...miało dotrzeć w 25 dni ...jakaś paranoja:/
@AliPaczka: Czy paczki wychodzące z Singapuru gdzieś idą? czy stoją nadal? niby przekazane do innej firmy ale nic się nie ruszyło prawie od miesiąca. Te z 23 nawet nie mają wyjścia. Jeszcze jedna dziwna sprawa, paczka 045 która dotarła do Belgii 4 czerwca po 22 godzinie cały czas czeka na odprawę, z tego co zauważyłem to chyba nie pierwszy przypadek, że jak paczka dotrze do nich w nocy to dłużej leży.
Narzekałam na Ali, że przedłużył mi o 10 dni, ale po tych 10 zrobili jednak refund...sprzedający przedłużył ochronę o kolejne 30, ale darłam mordę i jednak mu nie przedłużyli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przynajmniej NL się ruszyły i coś się zaczęło dziać, 4 przesyłki są już przynajmniej w Polsce. W tranzycie stały do 1,5 miesiąca.
Ja miałam mieć dostawę w 23-25 dni i jeszcze przed końcem tego terminu pisałam do sprzedającego, że coś jest nie tak, bo przesyłka stoi w miejscu...przeczekałam 60 dni (oczywiście kontaktując się ze sprzedającym i oprócz "kochanie poczekaj jeszcze kilka dni" żadnej reakcji, a przesyłka miała być szybko, dlatego u niego zamówiłam towar droższy niż u innych) i przesyłka dalej stoi w miejscu
Ja marudzę, bo w czasie szczytu pandemii i kiedy restrykcje były dużo większe przesyłki docierały w miarę normalnie, a jak zaczęto luzować, to zaczął się cyrk.
@AliPaczka minęło 60 dni od mojego zamówienia a nie mogę otworzyć sporu... Paczki oczywiście nie mam. Sprzedający przedłużył ochronę ale co robić jak nie chce czekać kolejny miesiąc? Zamawiałam. Jeszcze kiedy czas ochrony był 60 dni, to niesprawiedliwe żeby teraz przedłużał mi o kolejne 30... Kwota nie mała zamrożona,bo za telefon. Chciałabym już go nawet kupić. Na allegro, byle mieć,. No bo ile można czekać :( co zrobić?