Wpis z mikrobloga

Kilkaset przesyłek Singapore Post dotarło do Polski w tym tygodniu.
Czyli tak jak pisaliśmy w komentarzach zostały zmienione trasy logistyczne i przesyłki dotrą ze sporym opóźnieniem względem standardowych czasów tego przewoźnika.
Jest to pocieszające w sytuacji gdy większość czekających się spodziewała, że przesyłki dotrą dopiero po wznowieniu ruchu lotniczego, pod koniec maja.
Średni czas wynosi aktualnie 41 dni https://alipaczka.pl/statystyki/
#aliexpress #gearbest #tracking #alipaczka #alipaczkanews
AliPaczka - Kilkaset przesyłek Singapore Post dotarło do Polski w tym tygodniu. 
Czy...

źródło: comment_1588777148iHHbqXoHpgpb2iixb0swh6.jpg

Pobierz
  • 375
@AliPaczka: A czy znane są daty poprzednich statusów przed przybyciem na WER albo chociaż daty wysyłki w Chinach? Nie są to te przesyłki ze sławnego ostatniego lotu do domu? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może bezsensowne są moje pytania, ale próbuję mieć jakąś nadzieję, że moja jedna z dwóch przesyłek wysłana rzekomo 09.04 z Singapuru ma szansę na dotarcie do Polski teraz.
Jak dopiero z marca docieraja to niezle :D czyli praktycznie wiekszosc deklarowanych przez pingpongów czasów wysyłek jest nierealnych do spełnienia. chodzi mi o wyslki z pseudo Polski z czasami 10-20 dni. Będa hajsy oddawac na potege.
Jeśli w ciągu tygodnia dotrą jakieś kolejne przesyłki z tamtego kierunku to rzeczywiście może świadczyć o tym, że Singapore Post znalazło jakąś nową ścieżkę logistyczną. Zwłaszcza jak będą z datami wysyłki już po locie do domu. Póki co, jak mówią, "jedna jaskółka wiosny nie czyni" ;)