Wpis z mikrobloga

@PeterFile: To nadal znaczy, że jest mizoginem - na podstawie kilku odrzuceń nie da się stwierdzić, że będzie odrzucany za każdym razem - to po prostu nielogiczne. Odrzucenie to też nie powód do agresji słownej, chyba, że dla prymitywa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny:

Zawsze nowoczesny, tolerancyjny, no chyba że nie zgadzasz się co do tyranizującej roli patriarchatu i nie masz ochoty klękać przez posiadaczkami wagin, wtedy chętnie cie zwyzywa i zniszczy. Oczywiście zza klawiatury, bo tak jak znienawidzony przez niego INCEL - też jest #!$%@?ą.


Patriarchat szkodzi wszystkim, to jest fakt - choćby dlatego, że wymusza na facetach bycie agresywnym mother****erem, który nie może okazać uczuć, słabości, ani robić rzeczy zarezerwowanych dla żywego mebla kuchennego, aka kobiety.
Dlaczego miałbym klekac przez posiadaczka waginy? Skąd ten pomysł? Dopisałeś sobie, że to robię tylko dlatego, że nie podoba mi się atakowanie na oślep właśnie dlatego, że ktoś posiada c*pę? O co tu k*rwa chodzi? XD Mam z tym problem, bo robi się na wykopie coraz powszechniejsze, nawet napisałem o tym dłuższy post - było o seksizmie, podwójnych standardach, uleganiu błędowi jednorodności grupy obcej
  • Odpowiedz