Wpis z mikrobloga

@Nudziarz-Spokojny: Ten obrazek miał wysmiewać moje zachowanie, którego w ogóle nie ma - nie jestem za poniżaniem się przed lochami. Nie pisałeś niczego ważnego, czy istotnego, było tam jedno zdanie, które sugerowalo, że jestem białorycerzem + głupi obrazek - tak jakby białorycerstwem było nazywanie toksycznych ludzi mizoginami xdd
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Nie pisałem ale mogłem. Gdybym pisał wypracowanie na stronę A4, dodając ten obrazek, z miejsca byś skasował po furii jaką wywołał w Tobie ten prawdziwy mem i zmarnował energię którą musiałbym włożyć w spisanie dłuższej myśli.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: oj tak bo ja mam się domyślać czy lenny face w tym szczególnym wypadku oznacza sarkazm/ironię. Starasz sie wyjść na mądrzejszego niż w rzeczywistości jesteś. Weź już się nie pogrążaj.
  • Odpowiedz
@Felixu: Są różne wersje Sojarzy, niektórych trzeba spalić, innych trzeba humanitarnie próbować ocalić z raka umysłowego i zainstalowanej służalczości, jaki mainstream im zaszczepił forsując wizerunek pokrzywdzonej k*biety i złego mężczyzny.
  • Odpowiedz
@Felixu: Delikatny płatek śniegu, żartobliwie mówi się że wychodowany na mleku sojowym, które w momencie tworzenia tego slangu, było kojarzone z delikatnymi hipsterami.

Zawsze nowoczesny, tolerancyjny, no chyba że nie zgadzasz się co do tyranizującej roli patriarchatu i nie masz ochoty klękać przez posiadaczkami wagin, wtedy chętnie cie zwyzywa i zniszczy. Oczywiście zza klawiatury, bo tak jak znienawidzony przez niego INCEL - też jest p---ą.

Sojarz zawsze czuje się czymś obrażony, najchętniej obraża się za kogoś innego, bo 99,9% sojarzy to biali hetero mężczyźni i kobiety. Na oko tak tylko z 50% damskich sojarzy to
  • Odpowiedz