Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@night_witch95: te ptaszki i kotki to były w McDonaldzie jako zabawka do Happy Meal, tylko wydawały jakieś dźwięki, nic więcej () Miałam różowego poochi, a koleżanka niebieskiego, jak się stykały noskami, to miały jakieś dodatkowe opcje () to były dobre czasy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@wysrop: ... no nie nazwałabym tego podróbką XD Prędzej wzorowaniem się, bo Aibo to zupełnie inny świat, kosztujący fortunę. Podróbka ma jednak inną definicję ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Z4J3NC: Dodatkowe funkcje?! Ominęło mnie to () Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów...
  • Odpowiedz
@bukimi: Wiem, że są, ale nie zdawałam sobie sprawy z ceny. Zapewne już mają dużo więcej funkcji, łączą się chyba z aplikacjami z telefonu itd, ale i tak wtf ( _) Ciekawe czy są tańsze gdzieś, czy większość w takim przedziale lata.
  • Odpowiedz
@night_witch95: Na Allegro są używane po 120-150 złotych mniej więcej.
Niby tam piszą, że ma dodatkowe funkcje z telefonu, ale to jest pluszak z ruszającymi się oczami, a nie robot...
  • Odpowiedz
@Z4J3NC: PooChi, MeaowChi i ChirpyChi. A przynajmniej te pamiętam z maka. Pies oprócz szczekania miał przycisk na głowie poruszający mechanicznie uszami, u ptaka składały się nogi do wnętrza a prostowały skrzydła. Ja miałem ptaka, brat ogarnął psa. Także nie wiem jakie były funkcje kota.

No i to żarcie z magnesem (dlatego też psy szczekały przy zetknięciu )
  • Odpowiedz