Wpis z mikrobloga

Szukam schematu broni Wyładowanie, jak się nie mylę, podniosłem na mapie i bardzo przyjemnie mi się tą bronią grało, chętnie bym zobaczył jak on wygląda i co to była za broń, dodam że celownik tam był czarno-biały. Ktoś wie co to za broń, byłbym wdzięcznym bo jakoś nie mogę znależć nigdzie

#cod #warzone
  • 23
  • Odpowiedz
@Robocovo: Dzięki, przetestuje po pracy, ogólnie teraz gram bruen mk9 i zarąbista broń to jest, więc pewnie przy niej zostanę, szukamy broni na dystans teraz, bo snajperki i kar to nie dla mnie zbytnio, nie lubię takich broni
  • Odpowiedz
@grzegorz-lison: ja mam oden na dystans. Z odpowiednią lufą i tłumikiem jest jak snajperka a jest o wiele bardziej szybkostrzelna. Pewnie tak samo sprawdzi się m4a1. Na bliższe dystanse mam kilo. Bardzo sympatyczny, nie rzuca nim przy serii.
  • Odpowiedz
Muszę sobie też ogarnąć jakaś konfigurację tego odena na dystans i spróbować, może akurat, a kilo też grsl m i spoko broń, ale teraz jeszcze bardziej polubiłem bruena mk9
  • Odpowiedz
@Robocovo: zobacz sobie statsy wszystkich szturmowych i porównaj. Gdzieś na reddicie były fajne tabele z porównaniem ile damage zadaje która broń także w zależności od odległości i dokładne statsy ile strzałów potrzebujesz żeby zdjąć gościa z pełnym kevlarem, z dwoma, jednym i bez. M13 czystego damage per strzał zadaje najmniej.
Z plusami się zgodzę, zbyt uprościłem poprzednią wypowiedź. Jak już trafisz w głowę to miecie bo ma najwyższy mnożnik do tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thewickerman88: Słuchaj jak ktoś nie umie strzelać to nawet najbardziej op bronie mu nie pomogą. Nie będę się rozpisywał. Ale przeczytaj wpis od początku. Ogarnelismy że to było m13 to mu polecilem.
  • Odpowiedz