Wpis z mikrobloga

@cubon89: Aaa bo już się cykałem że jak zostawię konsole na gpdzine/ dwie i zapomnę wyłączyć to będę mial wypalanie po roku

Tak myślałem że te wszystkie testy oledow to ekstremalne warunki
Dzięki
@koyot17: A nie możesz dorzucić troszkę i kupić Sony? Z tych co podałeś to brałbym LG, ale Sony robi bezapelacyjnie najlepsze OLEDy. Sam sporo analizowałem temat rok temu i kupiłem Bravia OLED KD-55AF9. Wiem, że jest trochę droższy, ale różnice w jakości widać gołym okiem. Obecnie model, który kupiłem jest za ok7,5k.
Używam go do ps4 i filmów. Obraz z konsoli wymiata, a dodatkowo, jeżeli oglądasz Netfilx, masz specjalny tryb dostosowania
@koyot17: LG, PHILIPS I SONY, mają matrycę od LG. Tylko, że dla Sony produkowane są specjalne matrycę, które niby są lepsze jakościowo od tych, które produkuje na własny użytek LG
@koyot17: Rozumiem. Moja różowa też burczała. Burczała, dopóki nie odpaliła swoich seriali na Netfilx w 4k. Tak, czy inaczej, niezależnie od tego co wybierzesz, dobrze, że zdecydowałeś się na OLED/QLED. Moim i nie tylko moim zdaniem to obecnie najlepsza technologia dla TV na rynku.