Wpis z mikrobloga

@STM32_bujneo Mam pytanie, czy ta strona która mówi, że zmiany na Chlorine mają związek z migracją gry na Source 2 (jeśli dobrze zrozumiałem) ma rację?
Czy po prostu te zmiany oświetlenia mają na celu po prostu zwiększenie widoczności na mapie? Bo raczej wydaje mi się, że to drugie, no ale właśnie chciałbym wiedzieć. Dopiero dzisiaj trafiłem na tą stronkę i nie wiem czy mam zostać tu na dłużej, czy olać z racji na nie popartem niczym rozważania.


#csgo
  • 11
@ZielonaPomaranczka-: O na przykład ta część mnie zaintrygowała. Takie trochę pieprzenie głupot... chyba.
To, że mapa dostała zmiany oświetlenia to duży znak, że "mapa będzie" (tłumaczenie dosłowne) w grze gdy nadejdzie choć część funkcjonalności z Source 2.

No ale może się nie znam, i po prostu te zmiany zastosowane mają na celu po prostu podpasowanie się pod oświetlenie kompatybilne też z Source 2?
Pobierz C.....k - @ZielonaPomaranczka-: O na przykład ta część mnie zaintrygowała. Takie troc...
źródło: comment_1588684600U7cKadou42zjGeJGdH8ryH.jpg
Aby było jasne. Jedynym powodem dla którego wprowadzam zmiany do chlorine jest aby ludzie zaczęli w nią grać i zmniejszyły się czasy oczekiwania. Jeżeli więcej ludzi będzie w nią grało to wejdzie do puli map rankingowych. Nie tej oficjalnej turniejowej ale tej na której mapach możemy grać mecze rankingowe. Jeżeli jakaś mapa miała by zostać wymieniona za Mirage (tak jak sugeruje autor artykułu i o ile będzie to mapa społeczności) to będzie
@STM32_bujneo: Co Valve bierze pod uwagę sprawdzając popularość danej mapy by weszła do puli map rankingowych? Liczą się tylko mecze w trybie sparingowym, czy też Uproszczone i DMy? Czy nie macie takich informacji?
Sory, że tak dużo pytam, ale ciekawią mnie takie smaczki :)