Wpis z mikrobloga

  • 2
@Bananowy_Zul lepsze są te osoby co biegają cały dzień w rękawiczkach latekowych, po czym zaraz po wyjściu ze sklepu palą fajkę tymi samymi rekawiczkami wkladajac ja do ust.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 282
@cavird: Bo mają #!$%@? na życie w ciągłym strachu przed wirusem i żyją tak jak wcześniej. Tu chodzi tylko o to, zeby nikt się nie #!$%@? o brak rękawiczek. Nie każdy siedzi w domu obsrany i spija z telewizorów medialną panikę. Ludzie normalnie żyją i mają już słusznie #!$%@?. Dwa lata się będziesz w domu chował? Wolałbym zdechnąć niż żyć jak szczur tyle czasu.
  • Odpowiedz
@mateusz-bogacki: o tym ze psiarnia wstawia 500zl mandatu jak im cos nie przypasuje a jak nie przyjmiesz to kare administracyjna naklada sanepid bo kieruja tam wniosek, a sanepid przyklepuje wszystko, takiego samego typu jak za zlamanie kwarantanny, ktora pierw trzeba zaplacic aby moc sie odwolac. Jakby nie bylo kar za nienoszenie to nikt by nie nosil, to oczywiste
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kosma1: No ale przecież we telewizorze mówili, że karajo policjanty!

@brakloginuf: Chłopie, jak będziesz tak słuchał tej medialnej paniki, to zwariujesz w końcu. Od początku epidemii normalnie żyję i chodzę sobie do marketu jak mi bułki w pracy zabraknie. Nałogowo obgryzam paznokcie i mam manie dotykania wszystkiego. Żyje jakoś, choć teoretycznie już dawno powinienem zachorować. A może zachorowałem, a może ty już też.

Media panikują, bo żyją z
  • Odpowiedz
o tym ze psiarnia wstawia 500zl mandatu jak im cos nie przypasuje a jak nie przyjmiesz to kare administracyjna naklada sanepid bo kieruja tam wniosek, a sanepid przyklepuje wszystko, takiego samego typu jak za zlamanie kwarantanny, ktora pierw trzeba zaplacic aby moc sie odwolac. Jakby nie bylo kar za nienoszenie to nikt by nie nosil, to oczywiste


@brakloginuf: nikt nie daje zadnych mandatow za maseczki, o czym ty pieprzysz
  • Odpowiedz
  • 5
Czyli taka osoba co, jak idę sobie pustą ulicą to ściągam całkowicie maskę, w dupie mam tę obostrzenia i gdyby nie kary jakie nakłada policja to w ogóle bym ich nie nosił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz