Wpis z mikrobloga

#szkola cześć zaraz skończę pierwszy rok technikum i nie wiem czy to był dobry wybór zawód mnie nieninteresuje oraz największym problemem jest towarzystwom które składa się z patologicznych patosow oraz osób dojerzdzających z wioski albo nerdów. Zastanawiałem się nad zmianą szkoły na liceum lub inne technikum bliżej centrum miasta. Co byście zrobili na moim miejscu ?
  • 17
@prezeskebsa: Po technikum bez większych papierów, jedyny samolot jaki naprawisz, to taki z papieru, klejem albo taśmą jak się skrzydło rozedrze.

Rozkład zarobków na stanowisku mechanik silników lotniczych

Co drugi mechanik silników lotniczych otrzymuje pensję od 3 900 PLN do 5 970 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych mechaników silników lotniczych zarabia poniżej 3 900 PLN brutto.


Czy 6 brutto czyli 4.3 netto to dużo? No może po samym technikum i tak, ale
@tellet: Masz racje #!$%@? przenoszę się do liceum i mam #!$%@? co powie rodzina to jest #!$%@? moje życie nie interesuje mnie ten zawód mogę zostać #!$%@? menelem ale chce mieć fajne wspomnienia z lat szkolnych a nie podstawówka gnębiony gimnazjum były fajne ziomki ale poszli w cpanie a technikum patusy i odlutki mam wyjenane ide do liceum
@prezeskebsa: No to jeszcze jak cię nie interesuje zawód, do którego kiblujesz w technikum to już w ogóle mordo. Jeszcze zrozumiałbym studia bez powołania, bo jak dobrze się zakręcisz, to jakoś to dogadasz, ale technikum na siłę? Rzeźnia.