Wpis z mikrobloga

P. 24 Bydgoszcz

Zgłoszenie cb20be8fd80aa538 z dnia 2020-05-04 22:59:25

Imię: P.
Wiek: 24
Miejscowość: Bydgoszcz

Kim jestem?
Jestem 24 letnim spokojnym chłopakiem. Introwertyk. Stronię od typowych imprez w klubach, zbyt duże zagęszczenie ludzi w jednym miejscu mnie przytłacza, choć raz na jakiś czas bardzo chętnie wybiorę się na koncert czy inną tego typu imprezę, gdzie nie trzeba robić wygibasów na parkiecie :) Najlepiej czuje się w wąskim gronie. Na początku znajomości mogę się wydawać zamknięty, lecz gdy poznam lepiej drugą osobę i czuję się przy niej swobodnie jestem dość otwarty :) Bardzo lubię zwiedzać nowe miejsca, spacer czy też wycieczki. Lubię porządek, ale bez przesady. Nie jestem weganinem, ani wegetarianinem i raczej do tego mnie nie przekonasz, za bardzo lubię mięso. W życiu staram się kierować logiką. Wolę planować, niż zrobić coś pod wpływem impulsu. Więcej nie napiszę, bo nie wiem co, tyle wystarczy :) Ciężko było się opisać, ale się udało uff...

Wygląd
Kolor oczu: niebieskie
Wzrost: 180 cm
Budowa ciała/waga: 88 kg, troszkę odstający brzuszek, staram się to zmienić, ale nie jest łatwo :)
Mam dość spore zakola, cóż takie geny tego nie zmienię.

Zainteresowania
podróże, filmy, spacery, zwiedzanie, sport, gry komputerowe

Czego oczekuję?
Na początek ciekawej znajomości, a co będzie dalej to czas pokaże.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Dzień, w którym oboje będzie się czuli ze sobą dobrze, może to być na spacerze, na jakiejś wycieczce, a może to być po prostu zwykły dzień, który spędzimy na oglądaniu filmu i piciu piwa.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub: cywilny na tak, kościelny na nie - należę do kościoła, ale nie praktykuję i raczej nie chcę być dalej częścią tej instytucji. Uważam, że religia nie jest potrzebna, aby być dobrym człowiekiem w życiu. Wyznaję zasadę, aby nie krzywdzić drugiego człowieka, reszta nie powinna nikogo interesować co robisz w życiu, sam sobie powinieneś ustalać zasady co jest dobre, a co złe. Nic nie mam do osób wierzących, natomiast nie lubię jak ktoś na siłę próbuje mnie przekonać i prawi gadki moralne.
Papierosy - zdecydowanie nie, elektryki mi nie przeszkadzają
Alkohol - w granicach umiaru
Dzieci: może kiedyś, teraz o tym nie myślę jest za wcześnie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonybydgoszcz #mirekszukamirabelki
  • 7