Wpis z mikrobloga

@Kaker: Serio. Na pytanie o źródło tych swoich oszczędności odpowiedział, że zgromadził je podczas pracy w biurze poselskim Winnickiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rorf46:

Od 2008 do 2009 był redaktorem naczelnym serwisu internetowego Prawy.pl. W 2008 został prezesem Fundacji Europa Media, którą sam założył. W latach 2011–2012 był wicedyrektorem centrum analiz Fundacji Republikańskiej. Po odejściu z Fundacji Republikańskiej w grudniu 2012 włączył się w działalność Ruchu Narodowego. Na początku 2013 wszedł w skład rady decyzyjnej tej organizacji.


Pracował w organizacjach pozarządowych i jako redaktor.
@waro: #!$%@?ąc już od tego co kto powiedział czy jak zapłakał, to mój mały misiowy rozumek nie może pojąć jednego: jak można w ogóle brać pod uwagę kandydaturę faszysty? Nieco wiosen przyszło mi żyć na tym padole, nieco się o świecie dowiedzieć, nieco poczytać i stwierdzam stanowczo, że ludziom za dobrze jest, oj za dobrze! Tyle lat budowania dobrobytu jako takiego, walki o wolność, o tak upragnioną demokrację, jaka by ona
Hołownia też zapłakał w kontekście tego, że zmienia się ustrój i niedługo może nie być ani konstytucji, ani wolnych wyborów. Kontekst ma tutaj sporo do powiedzenia.


@johny-kalesonny: xD
A ja będzie musiał podjąć prawdziwe decyzje np. o tym czy ktoś umrze czy nie to co zrobi, zadzwoni do mamy? Ludzie serio... Mówimy o zwierzchniku sił zbrojnych, który w naszym układzie nie jest całkowicie włączony z łańcucha decyzyjnego i nie pełni funkcji
Kandydat na prezydenta powinien być człowiekiem stabilnym finansowo. Jeśli ktoś przez 37 lat swojego życia zgromadził niespełna 10 tys. zł, a aspiruje do stanowisk mających wpływ na finanse milionów Polaków, to jest to poważny sygnał, że nie nadaje się do polityki.


@waro: To jest akurat 100% prawda. Kandydat bez kasy to kandydat, którego łatwo przekupić.
Bosak jest antydemokratycznym zamordystą, więc jego może jedynie irytować fakt, że to nie on będzie trzymał władzę.


@johny-kalesonny: Bosak wygrał w najbardziej demokratycznych w historii III RP prawyborach prezydenckich. Wspólnie z Konfederacją od pół roku JAKO JEDYNI sprzeciwiali się zamordystycznej specustawie koronawirusowej i ostrzegali, że PiS wykorzysta ja do własnych celów i będzie ograniczał wolność Polaków, JAKO JEDYNI walczyli o legalne i demokratyczne obrady Sejmu, JAKO JEDYNI stali na straży konstytucji
Kandydat na prezydenta powinien być #!$%@? i patologicznym kłamcą. Gdy kradnie, musi umieć powiedzieć, że to nie jego ręka, a gdy kłamie, musi umieć powiedzieć, że to dla dobra wspólnego


dżizas ten wysryw i żółtoczarny awatar tak idealnie się zgrywają xddd


@fenis: