Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znajomy ze starej pracy zadzwonił do mnie z zapytaniem, czy pomogę poprawić stronę internetową pewnej raczkującej restauracji. Sprawdziłem i faktycznie mają stronę, i faktycznie nie jest ona najciekawsza. Z tego co widzę to do poprawy czcionki, dodanie paru podstron z menu, czy zdjęciami. Jestem studiującym programistą (tak, html to nie język programowania), w czasach technikum bawiłem się w css, javascript, itd. Ile za takie coś skasować? I do czego muszę mieć dostęp, żeby taką stronkę zedytować? Powinni mi podać adres serwera, żeby się z nim po FTP połączyć, czy jak? Nigdy jeszcze nie miałem z czymś takim do czynienia, dlatego proszę o jakąś instrukcję. Trochę grosza się przyda.

#html #kiciochpyta #webdev #praca #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Najlepiej podaj stawkę godzinową, zabezpiecza to przed sytuacjami kiedy klient będzie chciał, żebyś poprawiał mu coś w nieskończoność. W webdev jak jesteś dobry możesz spokojnie mieć stawki rzędu 100 zł i więcej. Możesz mu podać stawkę + estymację ile czasu Ci to zajmie żeby miał pojęcie o końcowej kwocie.