Wpis z mikrobloga

@luki839: chwilowe zainteresowanie w stylu, jak nisko można upaść. Ludziom się to bardzo szybko znudzi a on pozostanie z metką skończonego pajaca do końca życia i pewnie popadnie w jeszce większą depresję. Ludzie na poziomie nie muszą się zniżać do takiego poziomu. Widziałeś Wołoszańskiego w Tańcu z Gwiazdami, albo w jakimś gównie ?
  • Odpowiedz
@NickciN:

W Japonii siedzi tyle lat i nawet mu się nie chce nauczyć języka byle mordę otworzyć do kogoś innego zamiast ciągle tych samych. Obraca się ciągle w tych samych kręgach, nic nie rozumie co inni mówią, patrzą na niego jak na debila.


Ależ można szukać fajnych ludzi w kraju nawet bez znajomości języka, z tym, że KG siedzi (i ogląda ten kraj) zamknięty w swojej bańce którą sobie wytworzył.
  • Odpowiedz
@GienekMiecio: Przyznam, ze oglądałam go kilka lat temu, zanim wyjechał i całkiem go lubiłam, potem go nie oglądałam wiele wiele lat i 2 dni temu odpalilam ten hot16 i pomyślałam, ze beznadziejne, ale odpalilam jeszcze jakiś filmik dla pewności i był okropny.
Widziałam bardzo dużo hejtu na niego ostatnio i w sumie teraz rozumiem dlaczego.
  • Odpowiedz
@NickciN: Wyobraź sobie, że jak jesteś "baka-gajinem", to możesz wyciągnąć pewne "korzyści" z tego - nie musisz aż tak sztywno dostosowywać się do zasad, bo mogą ci je trochę nagiąć bo jesteś turystą/nie znasz japońskiego.
Natomiast jak się okaże, że znasz język, to już nie masz tak fajnie, bo zaczną traktować cię po prostu jak Japończyka. Nie, jako obcokrajowca. Czyli jakby ktoś pracował w typowej japońskiej korpo, to byłby traktowany
  • Odpowiedz
@LlamaRzr: Ok, ale Gonciu ma własną firmę. On nie musi dla kogoś robi, to on zbiera zlecenia i to robi. Po prostu mógłby poznawać więcej ludzi, by poszedł na kawę to by coś rozumiał co kto mówi. Ja miałbym doła tak codziennie chodząc gdzieś i totalnie nie wiem co się dzieje w koło mnie. Nie wiem o czym ktoś mówi, nie wiem co teraz jest ciekawego wśród ludzi itd. Nie
  • Odpowiedz