Wpis z mikrobloga

Mirki, chce sobie kupic samochod, ktory posluzy mi glownie do wypadow weekendowych, ewentualnie wakacyjnych i ogolnie po miescie (z tym, ze nie codziennie – pracuje zdalnie).
Wezcie doradzcie, bo ja sie niezbyt na tym znam, a cykam sie troche, ze trafie na janusza handlarza ktory mnie oszuka. Na co powinnam zwracac uwage? Marki, przebieg, KM? Mysle, ze istotne tez jest to, zeby to auto nie mialo wiecej niz 5-6 lat powiedzmy.
Budzet 40-50k, chyba ze cos ekstra to ewentualnie ciut wiecej.

#motoryzacja #samochody #kiciochpyta
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gniewek89 to prawda, chyba wiekszosc uberow to auris jednak. Podsunales mi swietny pomysl z rzeczoznawca - sama nie zwrocilabym uwagi nawet na 10% rzeczy na ktore on patrzy, wiec chyba ostatecznie przed zakupem odezwe sie do takiej osoby po porade. To jest 500-600zl, ale w dluzszej perspektywie moze byc to spora oszczednosc (rowniez nerwow).
@negatiV I jaki kupiles? Chcialabym jednak cos kupic szybciej. wiem, ze lepiej taki research rozciagnac w
  • Odpowiedz
@yooasia: kupiłem renault megane IV w kombi (diesel, benzyny mają różne opinie). Z tych samochodów, które ja oglądałem najbardziej dopracowane wydawały się seat leon i vw golf (tutaj musisz uważać, bo początek produkcji są silniki 1.4 122km- bardzo dużo awarii mają, od podajże 2015 wszedł 1.4 125km i ten silnik jest bardzo polecany) natomiast w tej cenie troszkę biedniejsze wersje wyposażenia... często zdarzają się samochody tylko z manualną klimą i
  • Odpowiedz