Wpis z mikrobloga

@zebatykocur: tak, widzialem. Podsumujmy jeszcze raz kontekst;
Biurowa gowno robota , outsourcing z drugiego swiata do swiata 2.5.
Edukacja nie wymagana.
Prawdopodobnie chodzi o takie mniej automatyczne captcha do analizy procesow biznesowych.
Gdyby bylo inaczej to by napisali jaki jest zakres obowiazkow, bo kazdy sensowny pracodawca tak
  • Odpowiedz
@zebatykocur: sory, znalazlem sobie, nie jest to captcha ale rownie malo ambitne zajecie;

What you will do:
Time-efficient analysis of media articles and making them meaningful for our customers
In-depth research of publicly available risk information
Creation of alerts for our end customers
Liaison with other departments and international offices, i.e. headquarters in Munich and entity in Boston
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: + praca w nocy i weekendy jest zdalnie; tego akurat nie ma w ogłoszeniu ale byłem tam na rozmowie swojego czasu. To nie jest zła oferta dla w/w chińczyka. Edit: A nie jednak jest - to nie było tego jak ja aplikowałem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@soundboy: ale to oferta dla Chińczyka siedzącego w Polsce który pewnie z różnych względów nie chce wracać do Chin (bo np. bardziej mu się podoba europejski lifestyle albo mu nie po drodze z Partią)

Pieniądze to nie wszystko
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@YumeNikki: dokładnie tak jest, często nawet na proste stanowiska daja wymagania z dupy za śmieszne pieniądze żeby udowodnić że Polaków nie mogli do roboty zaciągnąć
  • Odpowiedz
@Kuriozal jak by tak było że firma musi zatrudnić polaka to by nie było tylu ukraincow w fabrykach

@Gniewek89: a to przypadkiem nie jest tak, ze jesli firma chce zatrudnic kogos z zagranicy to musi najpierw udowodnic ze nie da sie takiej osoby znalezc wsrod polakow?


To nie pierwszy raz jak widze takie ogloszenie z masa wymagan tak specyficznych ze raczej nikt tego nie spelni plus zalosna stawka.

Pan
  • Odpowiedz
@Gniewek89: ziomuś aby zatrudnić obcokrajowca trzeba wskazać że chciałeś ale się nie udało. A potem "znajduje się" on .. ubrany cały na biało. Kilka lat temu było ogłoszenie do lg: znajomość SAP. Chiński biegle.angielski biegle 1300pln
  • Odpowiedz
@YumeNikki: mi sie wydaje ze w tym barze zarobi wiecej, zwłaszcza w wietnamskim. Wietnamczycy to w ogóle zarobieni ludzie są, niby mają jedną knajpkę, prowadzą wspólnie z małżonką/małżonkiem praktycznie codziennie otwarte po 12h albo i więcej ale za to potem nieraz widzę jak jedzie jakiś Mietek S klasa albo Audi Q7 a za kółkiem Wietnamczycy

Szanuję za pracowitość
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@prosty_banan: Jako właściciel pewnie tak - choć żaden ze mnie znawca branży gastro. Problem jest taki, że nie każdy ma tyle kasy na start (życie w Polsce nie jest aż tak tanie) no i nie każdy też chce się zadłużać u Triady. Azjatów szanuję bo to pracowici ludzie ale masa z nich jest niestety powiązana z mafia vel. stadion 10-lecia. Mój komentarz nie miał w żaden sposób wyśmiewać sposobu zarobkowania.
  • Odpowiedz
@JagniecymFuterkiemWalekPokryty: @Nwojtek: ale serio tak jest. Ukraina jest innym krajem niz chiny i inne prawo o zatrudnianiu cudzoziemcow jest (umowa miedzy pl a ua).

Zeby zatrudnic chinczyka czy tam innego azjate pracodawca musi zalatwic mu pozwolenie na prace stad takie myki z udowadnianiem ze na rodzimym rynku + unia europejska i inne kraje z ktorymi mamy „umowe” nie ma pracownika, ktory spelnia wymogi
  • Odpowiedz