Wpis z mikrobloga

Oto twarz "człowieka", Sasina, jednego z wierniejszych żołnierzy żoliborskiego dyktatora, który wyszarpał z waszych portfeli kilkadziesiąt milionów złotych na karty do głosowania. Robotę drukowania kart na POLSKIE wybory zlecił NIEMIECKIEJ firmie, mimo że tak podobno Niemców nienawidzi. Ponadto zrobił to wszystko nielegalnie, łamiąc prawo, przed wejściem ustawy w życie. Dzisiaj już mówił w Radio Zet, że wybory 10 maja będą ciężkie do zrealizowania, czyli mówiąc wprost nie będzie ich. Wyrzucił do śmieci kilkadziesiąt milionów publicznych pieniędzy na polecenie swojego Pana. W czasie gdzie gospodarka szura mordą po dnie, zamiast na sprzęt dla medyków, na obiady dla biednych dzieciaków.
Ciekawe czy powiedzą o tym goebbelsowcy z tvp?
#bekazpisu #polityka #4konserwy #neuropa #tvpis
Pobierz szymeg7 - Oto twarz "człowieka", Sasina, jednego z wierniejszych żołnierzy żoliborski...
źródło: comment_1588584165bz9629lhCvQbWXPFc7uTPY.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szymeg7: skoro zdefraudowal publiczne środki to czemu nie wniesiesz doniesienia do prokuratury?
Drażnią mnie takie wpisy. Wielkie oburzenie na mirko, ale skoro jesteś tak bardzo przeknany o tym, że popełniono przestępstwo czemu nic z tym nie zrobisz? Kozak w necie i tak dalej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szymeg7: a #!$%@? tam. Próbowałeś? Nie. To nie pitol. Każdy gada, że nie ma sensu i tylko żali się w internecie. Karakan to nawet nie wie o tych waszych żalach bo on internetu nie używa.

Od razu mówię, że ja też nic nie robię, al e przynajmniej nie jestem jak ten pies co się wabi "oburzona klasa średnia"