Wpis z mikrobloga

@Saturday_Night: poszukaj sobie lepiej innego auta niż Seicento bo nie ważne z jakiego rocznika to wciąż jest to toitoi na kółkach. Polecam w tej cenie np. Peugeota 206, Toyotę Corollę E11/E12 (przede wszystkim, sprawdziłem na własnej skórze przez dłuuugi czas :) ), Forda Focusa
  • Odpowiedz
@malinowydzem: 1.2 16v 75km. Zrobilem prawie 70k km, wiadomo rzeczy eksploatacyjne i jakies tam czujniki robiłem. Ale zawsze dojeżdża do celu i cala Polska objechana wiec chwale bardziej niz niemieckie :)
  • Odpowiedz
@Saturday_Night: nie lepiej jakis lanos/ felicia? Znajdziesz na luzie za 1,5k bo #!$%@? zmieścisz do niego jak będziesz chciał gdzieś i będzie Cię denerwowało, ze nie ma 5 biegu (chyba, ze ma bo cienki nie miał) plus nikogo nim nie wyprzedzisz, a czasem na trasie trzeba wyprzedzić jakiś np. traktor
  • Odpowiedz
@Saturday_Night: przejedź się szybciej po zakrętach, po dziurawych drogach w mieście. Auto podpiera się lusterkami na łukach, skacze jak piłka na poprzecznych nierównościach, wersja bez wspomagania nie jest też zwrotna. Mocno spartańskie auto jak na 2020 rok. Pomijając to tak z czystej kalkulacji: LPG, tanie części (np. wydech 80 zł), niedrogie OC, jak na 1 auto może być.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saturday_Night: podobnego z takim samym motorem i przebiegiem 50k km sprzedawałem jakieś dwa lata temu za 2500 zł. Samochód ogólnie po dziadku, więc jeździł do kościoła i z powrotem. Nie miał wspomagania kierownicy i coś #!$%@? było z alarmem i piszczał przez cały czas. Ogólnie fajne autko, ale zwróć uwagę właśnie żeby mieć wspomaganie, bo manewry na parkingu bez tego to trochę katorga :D
  • Odpowiedz