Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: Od dłuższego czasu się zastanawiam, po co to zamieściłeś? Jedyny skutek może być taki, że nam zwiększą wysokość mandatów, albo zaostrzą ograniczenia prędkości. Wiesz, że teraz w ministerstwie odbywa się dyskusja na ten temat? Oby Twój wpis nie był jednym z argumentów. Takie jest ruskie przysłowie: ciszej jedziesz - dalej zajedziesz.
@Grancan miałem wiele aut ale żadnym nie osiąga się wysokich prędkości w takiej ciszy i harmonii , niziutkie obroty, cisza w aucie. W obie strony spotkałem jeden patrol, na złość akurat on mnie zatrzymał, na wylocie z Warszawy, pogadał, zapytał gdzie jadę, sprawdził przebieg ,papiery i puścili radząc uważać na znaki, 89/50 także można było pokarać. Ogólnie ruch znikomy, jak na wyjazd/powrót z majówki to wręcz zerowy.
Oczywiści, ja rozumiem radość z takiej jazdy. Chodzi tylko o to, że jeżeli inni mają się też cieszyć, to nie wyciągaj takimi wpisami patroli na drogi. Pozdrawiam i miłego wieczoru.
@Kick_Ass

miałem wiele aut ale żadnym nie osiąga się wysokich prędkości w takiej ciszy i harmonii


Bez złośliwości, ale to bmw jest akurat w tej kwestii dość słabe w porównaniu choćby z w211
@spidos Nie mówię nawet o jakiejś wypasione wersji z v8, distronic i airmatic. Mówię o porównywalnych wersjach silnikowych i wyposazeniowych.

Żeby nie było. Mam aktualnie na codzień f10 i e61 , zrobiłem nimi wiele kilometrów. W setkach tysięcy. Miałem ich w sumie nie wiem ile sztuk Tak samo jak w211.

Merc jest sporo cichszy, wygodniejszy i lepiej wyposażony w większości przypadków.