Wpis z mikrobloga

TCL na androidzie ma problem z odtwarzaniem IPTV, nie chodzi o aplikacje i to że nie można ich zainstalować bo to nie jest problemem. Niby przetwarza MPEG-TS, dekoduje tv satelitarną, Netflixa, HBO, Amazon (po aktualizacji) ale iptv już nie. Obiecana jest poprawka która to załata ale najnowszy soft v288 nadal nie rozwiązał problemu. Jest mały postęp bo niektóre kanały działają ale nie wszystkie. Z tego co czytałem na rosyjskojęzycznych forach problemem niby
  • Odpowiedz
Niższy model 55EP660 kupiony na promocji w MediaExpert za 1499zł. W tej cenie nie ma konkurencji no może poza Sharpem z serii BL2/3/5 (tam IPTV śmiga ale obraz, pamięć i wykonanie subiektywnie lepsze w TCL). Nie można mieć wobec niego wymagań jak do TV za 2500-3000zł. Mój stary tv może miał lepszy ekran, głośniki, pierdylion wyjść ale nie miał za to androida, tylko 40" i był o wiele droższy. TCL ma swoje
  • Odpowiedz
Korzystam z Teleelevidenie. Sprawdzałem różne formaty na TiViMate, SIPTV, KODI, OTT, TVirl, VLC. Sprawdzałem też przy użyciu TiViMate z zewnętrznym odtwarzaczem MX Player. Niestety nawet jak działało po instalacji to po kilkunastu sekundach obraz mroziło i nie działała nawet naziemna TV cyfrowa. Trzeba było odłączyć TV od prądu i ponownie podłączyć. Generalnie ludzie sprawdzali nawet poprzez VPN i nic. Ani Bułgarzy ani Rosjanie ani Francuzi czy Hiszpanie póki co nie mają pomysłu
  • Odpowiedz
Również posiadam ten TV (EP680), tele niestety nie śmiga jak pisał powyżej @Demom ... parę razy udało mi się włączyć stream (zaraz po instalacji apki) i działało to przez dobrych paręnaście sekund zanim zacząłem próbować zmieniać kanał. Stawiam, że albo coś jest nie tak z buforem w tym TV albo w samym androidzie przez to to się dzieje. Sam TV jest bardzo dobry za tę cenę ale te niedogodności z IPTV dają
  • Odpowiedz
@Bosser, @d0kt0r, sprawdziłem nowy soft v302, niestety pomimo informacji na hdtv o działającym iptv nadal kaplica. SD działa a reszta nie lub tylko chwilę jak na poprzednim sofcie. Do tego TV mocno laguje i trzeba restart robić co jakiś czas. Wracam do v252
  • Odpowiedz
@Demom: dzięki za info! w takim razie dalej czekam :) Co do informacji z forum hdtv - nie brałbym ich jako pewnik- zauważyłem, że jest tam grupa osób niekoniecznie piszących prawdę.
  • Odpowiedz