Wpis z mikrobloga

@Bartex16: Singstar chyba obecnie jest kiepskim wyborem bo zamkneli singstore i nie da sie kupowac nowych piosenek online, tylko z płyt conajwyżej.

@LucjanPetarda Ja osobiście mam Let's sing 2020 i po wykupieniu platinum edition (sama gra + season pass) masz całkiem spoko bazę piosenek, zależy też czego szukasz.
Tryby są spoko bo oprócz klasycznego śpiewania masz feat mode, party mode i przyda sie jak zbierze sie wiecej osob.
+ apka na
  • Odpowiedz
@LucjanPetarda: Ja kupilem pudełko i miałem dwa mikrofony w zestawie. Z tego co wiem obsługują też mikrofony z singstara więc mógłbyś poszukać jakiś używanych (ale tutaj musiałbyś się upewnić).
Jak już wcześniej wspomniałem, istnieje aplikacja na telefon by móc śpiewać ale szczerze mówiąc to nie testowałem bo nie miałem takiej potrzeby.

Mogę przetestować ale i tak punktacja jest bazowana na podstawie tonacji więc imho powinno działać.

A co do piosenek to
  • Odpowiedz
@jackieboy: Teraz wyszła wersja 2021, piosenki raczej targetowane na kogoś kto lubi świeższe hiciory. Dodali dwa nowe DLC, reszta to to samo co w wersji 2020. Ostatnio wyszło tez coś dedykowanego Queen ale nie sprawdzałem.
Odnoszę wrażenie że do singstara to nigdy nie będzie miało podjazdu (utrzymywanie tylu licencji nie jest proste). Jeżeli obecna playlista ci odpowiada to możesz kupować. Z strony technicznej nie mam nic do zarzucenia, nawet w 2021
  • Odpowiedz