Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Żeby nie było, że tylko kobiety są #!$%@?, macie tutaj moją logikę niebieskiego paska.
Mam dziewczynę z którą zbieram się do zerwania, bo przestała mi się podobać i wygasło zauroczenie. Liczę, że przy stopniowym zmniejszaniu zaangażowania w związek, wkrótce rozejdziemy się w dobrych relacjach, bo ją bardzo lubię i chciałbym, byśmy zostali przyjaciółmi i utrzymywali że sobą kontakt na zasadzie, bo wiem że takie zerwanie z dupy z miejsca na raz dość mocno rani plus podświadomie #!$%@? się mocniej, gdy zostaniemy odrzuceni. Ogółem liczę, że sama wkrótce straci zainteresowanie i dojdzie do tego samego wniosku co ja.
Z czym problem? Ma nawyk kupowania mi prezentów na siłę po ~200, wiadomo, trzeba w takiej sytuacji kupić coś w drugą stronę. Nie chcę eskalować i zasypywać ją biżuterią, bielizną - więc pytanie do różowych pasków - co można kupić dziewczynie za tyle, by jednocześnie było to coś praktycznego i neutralnego?
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 6