Wpis z mikrobloga

Dodaje dialog z moją siostrą sprzed 3 lat, która myślała że pojedzie do Londynu sama i złapie pana Boga za nogi, kłamiąc wszystkim znajomym i rodzinie że potrzeba jej parę funtów na coś tam , że już już i ma zajebista pracę, że wszystko jest elegancko. Nie dało się tego czytać. Nie spodziewałem się że popadła w taki nałóg. Tata znalazł ją na dworcu w krytycznym stanie a ja o niczym nie wiedziałem lub nie chciałem wiedzieć. Nie wiedziałem nawet jak się zachować i nadal nie wiem. Czuje wstyd i brak chęci do pomocy jej bo nie wiem jak. Teraz po kilku terapiach jest lepiej chyba, chociaż nikt nie wie co ona robi w wolnych chwilach. Dalej prosi za to o kasę, ma #!$%@? życie w #!$%@?, nic nie ogarnia wszystko #!$%@? , taka ciamajda z niej dość, pije alko z tego co wiem a czy cos z powrotem bierze to nie wiem. Nie może znalec normalnej pracy a co najgorsze ciągle przyciąga takich ludzi do siebie, ćpunów i degeneratow, na spotkaniu z rodziną wzięła jakiegoś typa co opowiadał o tym jak ćpał w Amsterdamie i był w psychiatryku. Najbardziej #!$%@? impreza na jakiej byłem, moja dziewczyna musiała to wszystko oglądać razem z moim ojcem który jest już mocno przewrażliwiony na tym punkcie po tej historii. Naprawdę zastanówcie się zanim coś weźmiecie. Mnie po przeczytaniu tego na nowo bierze na chęć #!$%@? pół.grama które mam w szafce zielonego.
Reszta w komentarzach
#narkotykizawszespoko #opiowraki #kokaina #wykopjointclub
gosciu82 - Dodaje dialog z moją siostrą sprzed 3 lat, która myślała że pojedzie do Lo...

źródło: comment_1588463814k2Qw1hzPPqIYsrGyA6wrwF.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Budo: zgadza się. Ale nie z narko. Miała.kilku facetów, jeden z nich ja np uderzył kilka razy. Miała.jakas depresję przez chwilę i nie mogła się odnaleźć w Polsce po studiach
  • Odpowiedz
@gosciu82: No widzisz... nie zwalaj winy na narko. Problemy były wcześniej, narko to tylko ujście. Gdzie byli jej przyjaciele i cała rodzina, gdy miała ciężkie chwile? Zanim zwalisz winę na kogoś, albo na coś warto pomyśleć skąd to się wszystko wzięło.
  • Odpowiedz
  • 0
@gosciu82 żałosne, typowy ćpun.
Dobrze znam to gadanie typu.

Wiesz jakiego dobrego ojca mamy, tak mi pomaga, łapie jego rękę z zza krawędzi.

No #!$%@? żałosne
  • Odpowiedz