Wpis z mikrobloga

Pamiętacie grę Stronghold (Twierdza)? Pewnie niewielu wie, ale jakieś 14 lat temu doczekała się ona swojego opowiadania Fan-Fiction. Powstała wtedy "Prawdziwa Historia Twierdzy", która miała przedstawiać wydarzenia z kampanii w grze z perspektywy głównego bohatera. Opowiadanie było pisane przez kilku graczy i zostało zamieszczone na Stronghold.Net.pl.

Dziś wpadł mi w rękę mikrofon i przypomniałem sobie o istnieniu opowiadania. W krótkim czasie nagrałem pierwszą część "Prawdziwej Historii". Tej części sam byłem autorem, więc nie musiałem pytać nikogo o zgodę na czytanie ;). Nagranie wrzuciłem na Souncloud, ale Wykop nie pozwala już zamieszczać załączników do wpisów będących bezpośrednimi linkami do nagrań w tym serwisie. Z tego powodu dodałem okładkę i tak powstał "filmik", który zamieściłem na Youtube.To jest moje pierwsze nagranie na Youtube ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Kto wie, może się wam spodoba. W końcu to tylko zabawa, a mnie do profesjonalisty-lektora daleko. Konstruktywna krytyka będzie w cenie. A jak będę miał zgodę na czytanie reszty (no i jak ktoś będzie chciał słuchać), to nagram dalsze kawałki.

Nagrywanie klipów w tematyce astro też wchodzi w rachubę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tyle że wydaje się to być dość czasochłonne.

Miłego słuchania :)

#tworczoscwlasna #audiobook (?) #stronghold #twierdza #opowiadanie #ongada
Al_Ganonim - Pamiętacie grę Stronghold (Twierdza)? Pewnie niewielu wie, ale jakieś 14...
  • 3
  • Odpowiedz
@pendzoncy_jez: Można do listy życzeń dodać jeszcze ciut większe mapy, AI rozbudowujące zamek dodanie do edytora tych opcji, które są zarezerwowane dla kilku misji z kampanii (przekazanie zamku, wstrzymanie czasu, inwazja na event). Poza tym tak, rewelacyjna strategia do której się chce wracać.
  • Odpowiedz