Wpis z mikrobloga

@Porucznik_Blaze: Akurat bycie na nie w takim przypadku jest dla mnie logiczne i sam potrafię sobie uzasadnić taką odpowiedź. Rozumiem, że w konfederacji są samodzielni ludzie, ale widząc nazwisko Bosak utożsamiasz je automatycznie z daną partią.
"Jego poglądy to jego poglądy" - tak to można tłumaczyć Hołownię, ale w przypadku Bosaka było i jest to dla mnie duże zaskoczenie.
@Back_Space: Przejrzałem wszystkie odpowiedzi Bosaka i tylko ta jedna mnie zdziwiła. Dyplomatycznie nie miał zdania odnośnie podatku, co wpisuje się w nurt partii.
Nie rozumiem w ogóle sensu przytaczania kolejnego człowieka w Twoim komentarzu. Wykonałem test i chcę rozwiać wątpliwości.
@nikoPL: Nie przytaczam kolejnego człowieka, tylko zwracam uwagę na Twoją wypowiedź dotyczącą "zdziwienia". Jeśli odpowiedź Bosaka w tej materii Cię dziwi, to aż nie chcę pytać jak mocno musi Cię dziwić te same stanowisko wolnorynkowca i przedsiębiorcy Jakubiaka.

Sam nie wiem dlaczego oni oboje są za udzieleniem pomocy frankowiczom i ja sam się temu sprzeciwiam.
@Back_Space: Było trzeba tak pisać ze dwa posty wcześniej. Interesuje mnie tylko jeden konkretny człowiek, na którego mam zamiar zagłosować. Dana odpowiedź nie pasuje mi do tego człowieka i jego partii, stąd liczyłem, że ktoś również zwrócił na to uwagę.
@nikoPL: Ciężko stwierdzić, dlaczego, bo nie znam Bosaka na tyle dobrze, ale mógł wiedzieć, że te kredyty walutowe to był w sumei wałek i skoro sądy regularnie zmuszają do tego banki, to czemu on miałby odpowiadać inaczej?