Wpis z mikrobloga

Zagadka to wielka dlaczego nawet bezzębne ogry o inteligencji szympansa i ogładzie szczura z powodzeniem tworzą związki intymne.

A nie, czekaj. To po prostu unosząca się w powietrzu soma dla naiwnych przegrywów i beciaków. Soma, pod wpływem której ulegamy przeświadczeniu, że kobiety to kwiatkiem nawet, że szybciej dojrzewają, że nie lubią przemocy, chamstwa i niechlujstwa, że dobre serce...

Nie uważam, żebym był mniej inteligentny od przeciętnego normika w moim wieku. Nie stoję też niżej, jeżeli chodzi przysposobienie moralne (duże słowo, ale przecież każda dziewczyna w opisie ma "nie lubię kłamstwa"...), higienę, pewnego rodzaju dystans (świadomość, że nie poruszamy się jak NPC w grze, po ściśle wyznaczonych liniach).

W sprawie wyglądu - ok, jestem niski (175), nie jestem oczywiście Alvaro i jest w mojej twarzy jakiś pierwiastek polackiej mordy - ale przecież znam normików-ogrów, dla których nie jest to przeszkoda.

W czym problem? Problem jest w "luce demograficznej". Nasze tzw. drugie połówki nigdy się nie urodziły. Nie, to nie tak. To w nas jest problem. To my się urodziliśmy. Jest nas nadmiar, jesteśmy zbędni.

Introwertyczny mężczyzna o spokojnym usposobieniu nie ma na tym świecie miejsca. Jest jak ten najsłabszy, chory szczeniak, dla którego brakuje miejsca przy misce. Nie jest ważne jakim się jest - i jakim można się stać, gdyby tylko pojawiła się szansa i pole rozwoju.

Świat nas nie potrzebuje. Ściany nie potrzebują naszych pleców do podparcia. Nietzsche przewidywał 200 lat nihilizmu. Ja przewiduję falę samobójstw, kiedy kurz i złudzenia opadną i nic już nie będzie bronić "cudu życia".

#przegryw
Pobierz przystojnykawaler - Zagadka to wielka dlaczego nawet bezzębne ogry o inteligencji szy...
źródło: comment_15884200189BesXmKGOZ2qKmdCXe35lO.jpg
  • 5
@przystojnykawaler: Co tu duzo mowic. Tak od zawsze bylo. Kiedys bys prawdopodobnie zwyczajnie umarl z jakiegos powodu albo znalazl desperatke na ktora bys robil ewentualnie jakbys mial szczescie to znalazl prawdziwa milosc.

Luki demograficznej nie ma. Szukac mozesz sobie mlodszych jak robilo sie zawsze. Roznica wieku to nie musi byc 1 - 2 lata. 20 lat nie robilo kiedys specjalnie na nikim wrazenia. Tak samo jak ktores z koleji malzenstwo (