Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jeszcze ten słynny freestyle Eldo? Momentalnie z inteligentnego rapera stał się posmiewiskiem dla mas. Trochę przypomina mi to całą sytuację z p. Mateuszem. Raper bardzo się spinał w każdym możliwym miejscu i przez to ludzie strasznie kręcili z niego bekę. YouTube był pełen przeróbek, na forach rapowych był tematem numer jeden itp. W międzyczasie Peja dał wcale nie lepszy freestyle, z którego również zaczęto mieć bekę. Ryszard dołączył się do beki, na tracku u Mesa sam zarapowal o słynnym boombapie i sprawa ucichła. Natomiast freestyle Eldo pamięta każdy kto miał jakąkolwiek styczność z rapem. Niestety internet to straszne miejsce i jakiekolwiek okazanie słabości przez osobę publiczną ciągnie się na nią latami.

#kanalsportowy #rap #eldokanawolno
  • 15
@Czyjatoja: W przypadku sławnego freestylu #pisjol , sprawa rozniosła się tak szeroko tylko dlatego ,że Eldo spinał się , traktował to śmiertelnie poważnie i ludzie zauważyli że go to dotyka.
Zupełnie inaczej byłoby , gdyby Eldo napisał na swoim FB " dobra Panowie , od dzisiaj ogłaszam konkurs na najlepsze przeróbki mojego freestylu. Pierwsze 3 miejsca zostaną nagrodzone ..." , zrobił koszulki z hasłem "Eldoka na wolno" czy coś podobnego i
@sphinxxx: natomiast pewnie jakieś 90% kojarzących go osób pierw przypomni sobie ten freestyle. Ty możesz być fanem jego twórczości, ale są ludzie którzy znają go właśnie z tych przeróbek lub tacy którzy go nigdy nie lubili i też kojarzą z freestylem. Freestyle Peji, który przytoczyłem zna mało kto, bo Ryszard się nie spiął w ogóle
Ty możesz być fanem jego twórczości, ale są ludzie którzy znają go właśnie z tych przeróbek lub tacy którzy go nigdy nie lubili i też kojarzą z freestylem.


@Czyjatoja: To zwykli ignoranci.