Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski
Mirki, proszę o porady i pomoc
Jestem kiepski w łóżku. po prostu po minucie seksu zazwyczaj dochodzę. Dziewczynę na tyle to już zmęczyło, że po 2 latach związku uprawiamy seks może 3 razy w miesiącu. Ona zazwyczaj nie ma ochoty. nie dziwię się jej.
Jak można z tym walczyć? Probowałem zbić niemca po kasku przed, czasem pomaga, czasem nie - często są problemy z ponowną erekcją. Słyszałem o ćwiczeniu mięśni Kegla, ale czy coś jeszcze?
Próbowałem właśnie pałować wiplera, żeby dojść do wprawy, ale ostatecznie kończy się często tym, że konar nie chce zapłonąć - a to powoduje jeszcze większe zniechęcenie się.

Jak oglądałem dzisiaj tego Enriquo z #erasmus, to on bez problemu zapina laskę ponad 3 minuty. Jak?!
serio, proszę o poradę i pomoc :c

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: klucz to gra wstępna. Wtedy twoja laska będzie dochodzić zanim dojdzie do penetracji albo podczas jak będziesz mial szczęście. Tylko miej na uwadze żeby ja dobrze zagrzać a żeby byla wilgotna jak cholera będziesz musiał nad tym popracować z 15 - 30 minut. Bez tego to ciężko.
@AnonimoweMirkoWyznania: seksuolog i nie przejmuj się. Jest milion innych sposobów, by zaspokoić kobietę. My kochamy się głową nie ciałem, ale najważniejsze to porozmawiaj ze swoją różową i dowiedz się co jej się podoba, co ją kręci.. powodzenia( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: kwestia szybkiego dochodzenia powinna być omówiona z seksuologiem. Od siebie zasugeruję zmianę pozycji, np. germański #!$%@? oprawca #pdk to dobra pozycja słabo stymulująca faceta.

A inna sprawa jest taka, że jak dobrze puścisz język w ruch, to laska powinna mieć niebiańskie orgazmy i nie mieć pretensji, że samo beniz into pipuszka trwa krótko.
@AnonimoweMirkoWyznania: idź do seksuologa, to żaden wstyd. W międzyczasie szczera rozmowa z dziewczyną o tym, ogranicz masturbację, zrelaksuj się trochę, a żeby panna miała trochę przyjemności spróbuj jakoś ją zadowolić w inny sposób, np ustami czy co tam lubicie robić.
@AnonimoweMirkoWyznania może spróbuj ćwiczyć opóźnianie wytrysku podczas masturbacji zamiast mechanicznego byle szybciej? Może to pomoc przy seksie z partnerką. Słyszałam też, że dużo daje skupianie się na odpowiednim oddechu podczas masturbacji/seksu, taka trochę medytacja nad oddechem. Jak jesteś bardziej świadomy co się dzieje z Twoim ciałem to łatwiej jest nad nim zapanować.
Iść do lekarza to nie wstyd, po co się męczyć i tracić życie. Ewentualnie pogadać z paskiem, bo często problem z przedwczesnym wtryskiem znika kiedy przez dłuższy czas bzikasz po 3-4 razy dziennie. Organizm, psychika się przyzwyczai i powinien wejść na normalne tory funkcjonowania. Poświęć też swojej kobiecie więcej czasu przy grze wstępnej i w ten sposób daj jej radość