Wpis z mikrobloga

@powiedz:

czemu rozliczany

nie ku#wa w ogole nie jest...

Przyjmujesz pocałunki od wszystkich obcych kobiet?

Nie chodzi o to. Po prostu zrobil z siebie creepa koles z filmiku i dzialal sobie na nie korzyść rozmawiajac w ten sposob. I w takiej sytuacji gdzie kobieta by tak mowila i pocalowala goscia to wiadomo ze mogloby doprowadzic to bardzo szybko do segzu ale że to koleś mowi i gestykuluje w taki sposób to
czemu rozliczany. Przyjmujesz pocałunki od wszystkich obcych kobiet?


@powiedz: Ciężko mi doszukać się sensu w Twoim komentarzu. Co jest niezrozumiałego w stwierdzeniu, że mężczyzna jest rozliczany ze swoich osiągnięć i wyników w oczach kobiet i na podstawie tych wyników jest oceniany pod względem potencjału i atrakcyjności?

Co ma Twoje drugie pytanie wspólnego z tematem?

Żyjemy w cywilizacji w której oczekuje się od mężczyzn wychodzenia z inicjatywą. Kobiety natomiast w większości przypadków
@pi73r:

Przecież nawet typ 10/10 zostałby olany, bo nikt normalny tak nie wjeżdża do ślimaka xD

chodzi o to że z#ebanie to zrobił jak lamus troche. Taki 10/10 zrobił by to mniej cringowo rozmawiając dużo bliżej i wyglądało by to bardziej naturalnie ale też wjeżdzając ze ślimakiem i by bylo ok. Za duzo w clubach widzialem "nawiazywan znajomosci" zeby sie z tobą zgodzić
@zexan: wszystko co piszesz ma jakiś sens, ale w długim terminie.
Mi chodziło tylko o to, że nawet jakby to był super piękny nieznajomy koleś i zachowywał by się uwodzicielsko to jakby nagle tak wyskoczył z pocałunkiem, to jest duża szansa, że i tak by się od niego odwróciła i uciekła. Ja bym tak zareagowała ktokolwiek jakkolwiek wygladajcy i zachowujący się by przede mną nie stal. Więc ten koleś nie jest