Wpis z mikrobloga

@atm-Pa: A na czym Ci najbardziej zalezy? Osobiscie doradzala bym bamboo cintq (wybor rozmiaru i modelu juz jak uwazasz) ale to tylko w wypadku, jesli nie bedzie ci przeszkadzac brak ekranu w tablecie, natomiast jesli koniecznie zalezy ci na czyms co jest ekranowe i masz bezpodrednią stycznosc z ruchem rysik-ekran to jakis huion (wersja tansza) ipad pro (wersja droższa) lub ful pelen wypas bamboo ekranowy (wersja dojedwabiona cenowo)
Dobrze by bylo
  • Odpowiedz
  • 0
@Tamozaplotem: Powiem Ci tak, nigdy nie miałem styczności z tabletami graficznymi ale wydaje mi się ze ekran byłby dla mnie dość ważny, ciężko mi opisać dlaczego - chodzi o coś w stylu czucia miejsca w którym styka się piórko i rysowana kreska, o to aby było podobnie jak przy rysowaniu na kartce. No ale nie znam się na tym wiec może to wbrew pozorom nie jest aż tak ważne, jeżeli chodzi
  • Odpowiedz
@atm-Pa: To póki co spróbuj z jakimś tanim modelem bamboo cintq bez ekranu, jeśli ci się nie spodoba to po prostu sprzedaż i nie będzie ci aż tak bardzo szkoda, natomiast jeśli chciał byś coś faktycznie ekranowe No to musisz przygotowywać minimum 2k polskich zlociszy, bo tańszego tabletu raczej nie znajdziesz, możesz ewentualnie szukać używanych na grupach graficznych. Ostatnio na grupie była fajna oferta bamboo ekranowego z pełnym asortymentem za 1,5
  • Odpowiedz
@atm-Pa: Jak otworzą galerie handlowe możesz się przejść do media marketów lub euro AGD bo czasami maja stanowiska z huionem lub bamboo i mógł byś sobie spróbować rysowanko na nich :)
  • Odpowiedz