Wpis z mikrobloga

Mirki, na dniach planuje kupić #xbox one s w wersji all digital. Powiedzcie mi jak wygląda kwestia gier cyfrowych z allegro. Dokładnie mam na myśli te oferty gdzie np GTA5 jest za 5zl. I tu pytanie czy ja to dobrze rozumiem...

Płacę kawalerowi z allegro 5zł, on mi daje login i hasło do jakiegoś profilu na Xbox. Loguje sie na jego konto, pobieram gre na dysk, po czym przelogowuje sie ponownie na swoje konto i bedac zalogowanym na swoim koncie normalnie gram sobie w GTA pobrane na dysk?

Tak to dziala?

I kolejne pytania:

1. Czy moze sie zdarzyc tak, ze pogram w taka gre tydzien a nagle sie nie bedzie dalo jej uruchomic? Jesli tak to w jakim przypadku?

2. Czy moge dostac jakiegos bana na konto/konsole majac tak zainstalowane raptem 3-4 gry

Dodam, ze nie zalezy mi na graniu przez neta w w multiplayery, ale chce byc caly czas zalogowany do swojego konta ze wzgledu na abonament xbox game pass. Jednakze poza gamepassem chce miec tez kilka gier niedostepnych w tej usludze ;)

#xbox #januszbiznesu
Pobierz Zachar87ck - Mirki, na dniach planuje kupić #xbox one s w wersji all digital. Powiedz...
źródło: comment_1588354859xPwHZhQQikAn5sTvJKMIlQ.jpg
  • 1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zachar87ck: jak chcesz mieć kilka gier niedostępnych w gamepassie to je kup, promocje są co chwile.
Nie płać za piractwo bo to jest dramat że ludzie tak robią. Znajdź uczciwą promocje i kup grę dla siebie to będziesz miał pewność że będzie działać tak długo jak długo będzie istnieć Xbox a nie tydzień jak Janusz z allegro zmieni hasło.