Wpis z mikrobloga

Potrzebuję kontakt do DOBREGO dermatologa.

Jak ktoś ma rozeznanie to proszę o polecenie lekarza dermatologii - z Tarnowa lub okolic, może być nawet Rzeszów czy Kraków.

Myślałem, że problem ze skórą jakoś "zniknie" albo przynajmniej się załagodzi ale jest coraz gorzej z tygodnia na tydzień. Bujałem się z tym już 3-4 lata temu po przychodniach. Przebrnąłem przez trzy panie lekarki (dwie w Tarnowie i jedna w Mościcach) i każda średnio po ~roku kuracji stwierdzała, że "widocznie taką ma pan urodę". Nie k**wa! Nie mam już "urody" bo "urodę" to miałem zanim to cholerstwo mnie dopadło i teraz truje mi życie. W tym tempie jak to się potoczy to będę musiał tylko nocami wychodzić z domu żeby ludzi nie straszyć a siebie nie stresować. Nie wspomnę już nawet podejścia do pacjenta... jedna miała zawsze pretensje że się odzywam bo "ona widzi i to wystarczy" (_ ). Nazwisk nie będę przytaczał.

A czym mnie leczyły? Jak się później okazywało większość to były albo leki typu "placebo" i maści typu "99.99% tłuszcz i 0.01% witamina x" albo "nowy lek który warto wypróbować" - na recepty przez te niecałe 3 lata chodzenia od jednej do drugiej wydałem ponad 2500 zł. Zero jakiejkolwiek poprawy.

Dokładniej problemu nie będę przytaczał bo to nie forum dermatologiczne.

#lekarz #tarnow #rzeszow #krakow #dermatologia #skora #zdrowie #pomocy
  • 18
@kakalak: w sumie racja no więc jak by co to chodzi o mega suchą i czerwoną skórę - już praktycznie wszędzie i ostatnio zaczęło mi to być widoczne na twarzy. Jedna lekarka stwierdziła że to 'nie łuszczyca bo to wygląda zupełnie inaczej'.
Jak nie napiszesz z czym masz prpblem to jak chcesz żeby ktoś Ci tu coś doradził?


@kakalak: bo zaraz będzie miał 50 komentarzy z diagnozami a op pewnie nie chce się siłować z wykopkami
w sumie racja no więc jak by co to chodzi o mega suchą i czerwoną skórę - już praktycznie wszędzie i ostatnio zaczęło mi to być widoczne na twarzy. Jedna lekarka stwierdziła że to 'nie łuszczyca bo to wygląda zupełnie inaczej'.


@Pangia:
@Wasz_Pan: Tylko i wyłącznie https://www.znanylekarz.pl/maciej-pastuszczak/dermatolog-immunolog/krakow .
Też bujałem się po dermatolożkach, które diagnozowały w 15min i wyjmowały gotowy zestaw do leczenia, który kosztował krocie i gówno robił. Wszędzie tylko AZS, AZS, AZS. Dla nich wszystko to AZS. Doprosić się o badania, ani skierowania nie mogłem. Wymazów też nie, żeby stwierdzić jaki rodzaj świństwa mam na skórze.

Poszedłem do w/w Pana, w 45min wypytał mnie o całą historie chorób i dolegliwości, zadawał