Wpis z mikrobloga

@Ray_Zero trzeba bylo do wody wjechac. Mogę sie założyć, ze jesteś typem co w lato jak jedzie nad wodę, to na samą plażę musi wjechac, odpala pato rapy z głośnika. Jak ja gardzę takimi ludźmi...
  • Odpowiedz
@jestemtrolem: o ile na ogół też gardzę w opór takimi ludźmi jak napisałeś, to z twojego wpisu wylewa się frustracja, chłop sobie wjechał z rana jak nikogo tam pewnie jeszcze nie było, żeby zrobić zdjęcie auta na fajnym tle, a ty masz ból dupy xD
  • Odpowiedz
@jestemtrolem: akurat obok jest droga na kemping, po prostu zatrzymałem samochód i zrobiłem kilka zdjęć - to wszystko. Będąc zasadniczo w lesie szanuję spokój także nie ma mowy o słuchaniu jakichś rapsów na cały regulator. Myślę, że następnym razem pomyślisz trochę zanim obrzucisz kogoś gnojem.
@eth7: 2.0
@Skipi1111: F36
@IceBeast: wracałem od teściów (mieszkają nad jeziorem).
@wxx71: 2.0 ~ 200 HP -
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ray_Zero: i śmiga bez problemów przez te 3 lata? Jesteś zadowolony z tego silnika? Zastanawiałem się ostatnio też nad 2.0, ponoć różne są opinie o nich
  • Odpowiedz
@eth7: jak na razie nie było absolutnie żadnych problemów - myślę, że jeśli dbasz o samochód poprzez terminowe przeglądy, wymiany oleju i nie katujesz go przy każdej okazji to będzie długo pracował bez większych problemów (coś się zużyć może). Mam jeszcze 535 i również nie narzekam, wszystko działa bez zarzutu.
@wxx71: chipped.
@Skipi1111: niestety, muszę się rozczarować - zarobiłem uczciwą pracą.
R.....o - @eth7: jak na razie nie było absolutnie żadnych problemów - myślę, że jeśli...

źródło: comment_1588329738WEoybjgmkgCSYhDVCPSjKk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz