Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem mirki, mam taki problem, pewnie jak 90% pytań tutaj - związkowy / relacje międzyludzkie itd. Generalnie ponad rok temu zadawałem się z laska która mi się podoba, zadawałem się z nią jakis rok, niestety nie wypaliło no i znajomość się urwała bo nie ma sensu według mnie, będąc szczerym koleżanek nie szukam mam ich wiele. No ale parę dni temu po ponad chyba roku przerwy, odezwała się sama z siebie... Kompletnie zapomniałem już o jej istnieniu. No i tak myślę że znajomość się de facto zresetowała więc mogę spróbować ponownie. I teraz to typowe pytanie, jak się zachowywać tak aby dawać znać że jestem zainteresowany głębsza relacja, a żeby jednocześnie dziewczyny nie odstraszyć. Gadamy że sobą tak jakbyśmy dopiero co zaczęli znajomość więc można powiedzieć że chyba zaczynam od zera. Wiem że to głupie ale jestem zielony w tych sprawach a skoro los postanowił mi dać druga szansę to czemu nie spróbować. Nie mam pojęcia jak działają relacje międzyludzkie na takim poziomie, ostatni raz miałem dziewczynę w liceum 4 lata temu. Pomóżcie mirki druga szansę wykorzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytanie #psychologia #relacje #zwiazek #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 2
  • Odpowiedz