Wpis z mikrobloga

Hej mireczki korzystając ze spadków cen mieszkań kupiłem taki apartament, na razie to dziura w ziemi ale na wizualizacji wygląda nieźle. Podobno to będzie dobra dzielnica, obok mają mieszkać sędziowie, burmistrz itd. Osiedle developerskie, więc nie wpuszczą byle kryminalisty.
#gothic #nieruchomosci #pdk #heheszki
Pobierz Cierniostwor - Hej mireczki korzystając ze spadków cen mieszkań kupiłem taki apartame...
źródło: comment_1588254983CzKdEgP6bmKUY5gHQjo5X4.jpg
  • 13
@Cierniostwor: Mieszkałem w okolicy, straszna patola: dzielnicowy zadaje się z okolicznymi sebixami, obok mieszkają marines, ale to nie przeszkodziło żeby ktoś #!$%@?ł mi chatę - jakiś typ z kucem wbiegł mi do domu, z deczka #!$%@? bo biegał bokiem, chyba myślał, że go nie widzę bo wyniósł wszystko co nie było przymocowane do podłogi, a na koniec przedstawiciel meksykańskiej mafii powiedział, że przejmuje ten interes i kazał mi #!$%@?ć Nie polecam
@Cierniostwor: bądź ostrożny Mireczku. Ostatnio #!$%@?ą się w tej dzielnicy dzikie harce. Jakiś łach w zbroi strażnika wbiegł i magiczną mocą wyciszył wszystko co miałem do powiedzenia a potem #!$%@?ł mi chatę. Zgłosiłem do Lorda Andre a ten powiedział, że nic nie może. Dwa dni później ten sam łach latał w zbroi Paladyna i spuścił #!$%@? całej dzielnicy po czym wyszedł główną bramą jak gdyby nigdy nic. Nie polecam.