Wpis z mikrobloga

Fragment wypowiedzi z, a to niespodzianka, forum wizaz xD

Pisząc bardziej wprost niż sama autorka:
"No ja oczywiście nie muszę informować Cię o 100 knagach Mokebe i 50 bolcach Juanów, po których skakałam, ale rzecz jasna ty musisz się wyspowiadać z tego, że raz czy dwa pobzykałeś za kasę, żebym wiedziała, czy nie mam do czynienia z jakimś rozwiązłym zwyrolem!!!"

#przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow
Kozikiewicz - Fragment wypowiedzi z, a to niespodzianka, forum wizaz xD

Pisząc bar...

źródło: comment_1588250427Jw9ySpqQtgM0K7r5Z3sJXh.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Kozikiewicz: wizaż to jest ideanalne miejsce do p0lkowych wysrywów, #!$%@? tam taka jedna z drugą, utwierdzi się w swoich #!$%@? przekonaniach i dzięki temu żyje pełną piersią, a to że to są same #!$%@? poglądy to już inna sprawa xDD
  • Odpowiedz
@oskarn91 wykop to jest idealne miejsce do przegrywowych wysrywów, #!$%@? tam taki jeden z drugim, utwierdzi się w swoich #!$%@? przekonaniach i dzięki temu żyje pełną piersią, a to że to są same #!$%@? poglądy to już inna sprawa xDD
  • Odpowiedz
@NDSS bo to konkurencja. Facet nie musi #!$%@?ć breakdance'a przed księżniczką żeby łaskawie zamoczyć na misjonarza tylko idzie do pani kurtyzany, płaci za wynajem mięsa na godzinę i robi z nim co chce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@NDSS: są jak psy ogrodnika same nie chcą takiego faceta ale brzydzą się nim jeszcze bardziej gdy chodzi na dziwki xD
  • Odpowiedz
@NDSS: Tu jest sens bo to jest trofeum dla różowych rozumiesz tak jak dla myśliwego upolowanie tygrysa syberyjskiego.

Taki p0lak to jest oczywiście odpowiednik upolowania muchy w kiblu

Ale taki mokebe już oooo to już jest prawdziwy rarytas którym można się pochwalić przed psiapsiółom i patrzeć na ich zazdrosne miny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak by taka p0lka obskoczyła pół afryki to by w swoim środowisku była
  • Odpowiedz
@Kozikiewicz: klasyczny ból dupy różowych o divy, które w przeciwieństwie do nich, jasno stawiają warunki i są dla nich potężną konkurencją. Skoro diva da facetowi to co chce za 200 zł a z "normalną" różową musi cały czas robić wygibasy, żeby zaspokoić oczekiwania, bo w przeciwnym razie nie dostanie seksu albo nawet kopnie go w dupę.

Oto sekret dlaczego różowe nie lubią div.
  • Odpowiedz