Wpis z mikrobloga

Wracam rano do siebie samochodem i tak przeskakuje sobie w radio z kanału na kanał co by posłuchać wiadomości. Traf chciał że zatrzymałem się na #radiomaryja Ludzie nie chce być złośliwy ale takich zjebow dzwoniacych do radia w ciągu 30 minut to ja już dawno nie słyszałem. Nie zrozumcie mnie źle bo wiary się nie czepiam tylko to co ludzie p------a to już ksiądz prowadzący miał dosyć. A że człowiek miły to nie chciał przerywać. Kurde mieć w domu taką z-----a teściową to tylko iść do lasu się powiesić. Taki przykład dzwoni kobieta i wiadomo formułka powitalna i pyta się księdza jak ma na imię. Myślę sobie po c--j jej takie info nawet ksiądz był zdziwiony. No ale podał jej imię a ta do niego nadal proszę księdza więc po co jej było imię to nie wiem. Ta sama kobieta coś pyta się na temat audycji a on jej mówi ze temat zakończył się pół godziny temu i się rozlaczyl. Tych kwiatków jest dużo więcej. Na koniec powiem wam że mamy tak z-----e społeczeństwo ze szok #przemyslenia #przemysleniazdupy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach