Wpis z mikrobloga

Siemasz,

Krótka piłka, #!$%@?łem tak, że czuje się mega źle w swoim ciele. Wszystko przez śmieciowe i nieregularne jedzenie + oczywiście #alkohol praktycznie codziennie no bo jakże by inaczej. Od wczoraj postanowiłem coś zmienić i w sumie się ciesze bo chęć przemiany przyszła tym razem "naturalnie" bez oporów, a nie tak jak miało to miejsce przy wcześniejszych podejściach jakiś czas temu, że sam siebie oszukiwałem wiec teraz pojawia się realna opcja zrzucenia tego sadła, cycków i wypracowanie zarysu sylwetki. Bedę starał się co jakiś czas wrzucać tutaj posty pod swoim autorskim ( ͡º ͜ʖ͡º) tagiem #schudlczynie jako forma takiego motywującego pamiętnika dla mnie. Wszystkie rady, a także hejt mile widziany, myślę ze będzie to na mnie działało jako dodatkowy czynnik motywujący zwłaszcza, że teraz jestem sylwetkowy #przegryw

Jaki mam plan?

W najbliższym czasie na pewno obcinka kalorii + zdrowe jedzenie (wcześniej pizza z żabki, cola, KFC i inne #!$%@? muje), dodatkowo wszędzie poruszam się teraz tylko pieszo, nie używam windy (6 piętro). Po tygodniu takiego wstępu ruszam z pompkami i delikatnym cardio w myśl zasady "powoli bo się #!$%@?'. Mamy tez basen na osiedlu wiec jak już otworzą to tam wbijam (mieszkam juz 3 rok, basen dla mieszkancow osiedla, nie bylem ani razu ¯\_(ツ)_/¯ ). Reszte zaplanuje jak przejdę już ten etap.

Waga : 86kg
Wzrost : 177cm

No i chyba tyle. Każdy plusik dla motywacji lub hejt mile widziany.

Do usłyszenia przy kolejnej aktualizacji postępów.
#mirkokoksy #silownia
kwiato - Siemasz,

Krótka piłka, #!$%@?łem tak, że czuje się mega źle w swoim ciele. ...

źródło: comment_1588241039G5OAv7b1ppcm4NWf6azXDt.jpg

Pobierz
  • 82