Wpis z mikrobloga

Mirki z racji, iż sprzedałem moto przed narodzinami syna, muszę coś w niedalekiej przyszłości zakupić, co by dało troszkę adrenalinki
#samochody

Który hot-hatch i dlaczego?

  • Megane 3 RS lift 2.0T 265KM 28.0% (7)
  • Ford Fiesta ST 1.6 182KM chip na 220KM 4.0% (1)
  • Ford Focus ST 2.0T 250KM 56.0% (14)
  • Golf 6 GTI 2.0T 210KM 12.0% (3)

Oddanych głosów: 25

  • 25
@WydajnaJednostkaIndywidualna: Na Fiestę się najbardziej grzeję bo jest najrozsądniejsza. Fajnie będzie przyspieszać, najlepiej się prowadzi i jest relatywnie ekonomiczna i tania w utrzymaniu.. tak na szybko przeleciałem sobie w intercars ile kosztują dwumasy, tarcze, amorki etc.
@Trusky92: nie wiem czy hot hatch to jest dobra opcja na teraz. Zacznij myśleć o tatobusie, żeby sprawnie ogarniać juniora i laskę. Ja zabezpieczyłem - mimo oporów małżowiny - klocek którym mogę przewieźć wszystko. Bez bajeru ale praktucznie. Teraz ślubna mi dziękuje i przyznała rację.
@Trusky92: nie wiem czy hot hatch to jest dobra opcja na teraz. Zacznij myśleć o tatobusie, żeby sprawnie ogarniać juniora i laskę. Ja zabezpieczyłem - mimo oporów małżowiny - klocek którym mogę przewieźć wszystko. Bez bajeru ale praktucznie. Teraz ślubna mi dziękuje i przyznała rację.


@kosmita: hatch 5 drzwiowy jest wystarczajacy na wrzucenie 0-3 letniego gówniaka. rover 214 woziłem w 3 drzwiowym
bardziej się martwie w focusie/megance o dwumas.. tam około 90kkm i wymiana XD


@Trusky92: nowe auta sprzedaje się przy 50-60k imho.

ale to moja opinia, temu jezdze staruchami 2005-2007 w ktore inwestuje od poczatku