Wpis z mikrobloga

Melduję, że mi też wjechało na konto okrągłe 5.000 zł pożyczki, mam nadzieję, bezzwrotnej.

Wniosek składany 20.04, przez praca.gov.pl. Pdf z umową załączony bez wypełniania, excel wypełniony. W excelu błędnie wpisałem, że otrzymałem już inne świadczenie publiczne (myślałem że postojowe się do tego wlicza), ale jak widać nie miało to znaczenia.

Żadnego info na maila nie dostałem, wniosek w systemie bez zmian w statusie.

#tarczaantykryzysowa #pup #pozyczka #zus #jdg #dzialalnoscgospodarcza
  • 25
@Maceek6: nie ma co się sugerować wielkością miasta (a raczej powiatu, bo to Powiatowy Urząd Pracy procesuje), tylko poziomem wewnętrznej organizacji w nim. te wnioski ktoś musi przeprocesować i uruchomić przelewy - a wystarczy że panie Halinki mają gorszy dzień i już się wszystko opóźnia.

generalnie z relacji innych wnioski są takie, że jak jest wszystko ok, to PUP siedzi cicho i daje hajs, ewentualnie wyśle maila.
jak wniosek źle wypełniony,
Ej po co załączać było tego excella ?

@serczi: "za moich czasów" taki był wymóg - załączyć pdfa z umową i formularzami oraz excel. teraz nie wykluczam że się zmieniło już.
@serczi @advert: wieczorem 22.04 wpadła aktualizacja formularza i już nie trzeba było załączać "excela" tylko wyklikać go w formularzu.

Ja miałem go gotowego a po zalogowaniu po aktualizacji już go niepotrzebowałem.

A tak btw to ja również czekam.