Wpis z mikrobloga

@Miod_i_cukier: Myślę, że w obecnej sytuacji "wypowiedzenia z korpo" dostaje sporo ludzi, bez względu na lokalizację. A pustka w miejskiej kasie, o której jest mowa w artykule, nie bierze się tylko z braku turystów.
  • Odpowiedz
@Miod_i_cukier: Czyli de facto wyjechałeś w biedny region, żyjesz na cudzym garnuszku, gówno robiłeś i dalej gówno robisz, a stawiasz się ponad znajomych, którzy ogarnęli sobie w Krakowie pracę, zarabiali i wypracowywali PKB, tylko teraz mają przejściowe z tym problemy. No brawa dla Ciebie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krzesimir: Przez wakacje pracowałem w Belgii więc nie jestem darmozjadem. Na co dzień nie odczuwam że to biedniejszy region. Świerze autobusy, brak wyginających się szyn tramwajowych mniej naćpanych sebiksów z kosami, ciągle nowe remonty ulic. To tylko stereotyp że Lublin jak i wschód to wielka bieda.
  • Odpowiedz
Przez wakacje pracowałem w Belgii


@Miod_i_cukier: A nie no to szacun! Czuj się lepszy od pracujących codziennie w kraju i tu płacących podatki! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Świerze


I Ty robisz magisterkę? Z czego - lansu i bansu? ()

brak wyginających się szyn tramwajowych


No proste, nie będziesz miał wyginających się szyn tramwajowych, jeśli nie będziesz miał tramwajów ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@krzesimir: Czyli jak ktoś się pomyli to już trzeba go ukamienować typowy wykopek()
Nie czułem się zagrożony ale i tak się człowiek lepiej czuje jak ich nie ma. Lublin ma trolejbusy co sądzę że to jest rozsądniejsze niż niszczyć drogi szynami.
  • Odpowiedz
@Miod_i_cukier: Oczywiście dla Ciebie najważniejszy jest przytyk do Twojego błędu, ale nie odnosisz się do pozostałych argumentów rzeczowych, czyli... jak typowy wykopek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w której chcę działać


Widzisz, gdybyś już działał, to miałbyś pozycję, żeby próbować się wywyższać nad innych, którzy działają od dłuższego czasu, a tak to są tylko mrzonki i życzeniowe myślenie. Życie to zweryfikuje. Powodzenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Miod_i_cukier:

brak wyginających się szyn tramwajowych


Bo w ogóle nie ma tramwajów xD

mniej naćpanych sebiksów z kosami


Zapraszam na Bronowice, Tatary, Kośminek bądź ulice Lubartowska w samym centrum.

Świerze autobusy

Widać, że prawie magister xD Już pomijając ortografię to poza centrum nigdzie tymi autobusami nie dojdziesz. Polecam przykładowo spróbować dostać się komunikacją miejską z Wrotkowa na Slawinek albo z czubów na kalinowszczyzne. Albo z jakiejkolwiek przygranicznej dzielnicy na inną przygraniczna
  • Odpowiedz