Wpis z mikrobloga

@SPGM1903: Odłącz od Krk NH i już jest o wiele mniejsze miasto. Na kazimierzu masz więcej #!$%@? cyganów niż na Lubartowskiej. Większe miasto powiatowe tylko wykopki mogą taką tezę wygłaszać o mieście z czterema uniwerkami więc xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miod_i_cukier:

Kraków i praca w tym mieście gdzie jest wyścig szczurów i każdy chcę ciebie wygryźć to ja wolę Lublin.

Tu się zostaje zgodzić, ale #!$%@? nie do końca. Można powiedzieć analogicznie, że w Krakowie jest spokój, bo w Warszawie to się wygryzają aż do kości...

Większy żart to stara trakcja w Krk przy tym to Lublin nawet z dziurawymi drogami (które też są w Krk) ma
  • Odpowiedz
@Miod_i_cukier: o #!$%@?. powiem ci że czeka się dość mocne rozczarowanie, chyba że jara cue kariera w jakims kol senter xD to działa tak. większość moich znajomych z lbn musiała #!$%@? do Wawy bo w Lublinie nie było pracy. ci którzy gdzieś się załapali przez lata siedzieli na jednym stanowisku. ci którzy wyjechali pchneli swoje kariery do przodu. w wielu wypadkach mówimy o rodowitych lublinianach ¯\_(ツ)_/ może coś się zmieniło
  • Odpowiedz
@Miod_i_cukier: bo Kraków to taki typowy polski przedsiębiorca, który 20 lat prowadzi biznes, dorobił się paru samochodów i mieszkań, ale przez wirusa zbankrutował i potrzebuje jak najwięcej pinionżków od "rzodnu".

Od -nastu lat do budżetu wpływają potężne pieniądze z turystyki, podatki od wielkich korpo, którzy są tu wręcz zapraszani, żeby łaskawie budowali biura i zatrudniali absolwentów krakowskich uniwerków za 600 euro miesięcznie, podatki i opłaty dla mieszkańców (2 miejsce w
  • Odpowiedz
@Miod_i_cukier: Jeśli chcesz pracować na produkcji, to myśle ; ze znajdziesz prace. Za prace na stanowisku inżyniera z doświadczeniem proponują 3netto. Jeśli Cię to zadowala; okej,nie mam nic do tego ;)
  • Odpowiedz
@cerastes: Mi pasuje charakter Lublina. Takie miasta typu Kraków,Wrocław,Warszawa,Gdańsk to miasta dla oskarków i insta karyn którzy są nastawieni na wieczną rywalizację a Lublin nie jest ideałem ale jest fajnym dużym (nie wielkim) miastem które spełnia moje kryteria.
  • Odpowiedz
@Miod_i_cukier: W jaki sposób chcesz spłacać kredyt na pół miliona , zarabiając 3k XD mieszkania są bardzo drogie, biorac pod uwagę zarobki . Ogólnie myśle, ze bardzo soe rozczarujesz, większość moich znajomych stamtąd uciekła.
  • Odpowiedz