Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tosh: Miałem "przyjemność" pracować w takiej firmie 1600na rękę w 2014. Dostawali zlecenia od spoldzielni/miasta i musieli się wyrobić w terminie, posprzątać po sobie i nic nie zepsuć. Czy upał czy deszcz. Paru umarlo przy koszeniu drogi z Kato do Chorzowa na przestrzeni lat jak wracali z lasu zieleni. Każdy trochę podpity po pracy w trakcie elegancko. Uciekłem po paru dniach :D Także nie miej żalu do gościa koszącego bo
  • Odpowiedz
@Tosh Nie ma nic głupszego niż te podkaszarki a to przez to że taniej zatrudnić 10 Mietków i Zenków niż jedną normalną kosiarkę kupić.

Po pierwsze wyją, po drugie strzelają kamieniami i piachem, po trzecie trwa to znacznie dłużej, po czwarte koszą tym do korzeni zwykłe trawniki a nie trudno dostępne fragmenty łąk.

Jakby małpom dać akordeon, taki to ma sens w tym przypadku
  • Odpowiedz
@Tosh: To samo na osiedlu mojej dziewczyny, już trawnik zgolony do samej ziemi. Najlepiej jak firma ogrodnicza sadziła drzewka. Nowe osiedle, oczywiście pod 10 cm warstwą nawiezionej ziemi i trawnika z rolki beton z czasów budowy. Chłop cały dzień kilofem wykuwał dołek szerokości 40 cm i głębokości 40 cm. Gdy wykopał, wsadził sadzonkę na styk tak że bryła korzeniowa nie ma jak się rozrastać, zasypał ziemią i korą. Teraz już
  • Odpowiedz
@Prezes_roku: @Niebadzlosiem: Ależ ja nie mam pretensji do tych, którzy to koszą - wiem, że taka ich praca, a wykonywać polecenia przełożonych muszą, nieważne jak idiotyczne... Bardziej mam żal tutaj do tych, którzy wydali to polecenie.

@Saeglopur: Najlepsze jest to że na ten malutki skrawek potrzeba było aż trzech gości podkaszarkami i jednego który jechał na traktorku xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Tosh ogółem według mnie te koszenie jest c---a warte, chyba tylko po to, żeby zatrudnić skazanych. Ładne kwietne polany zrobić, nie trzeba będzie ratować pszczół, będzie ładnie pachnieć, tysiące zaoszczędzonych złotych.
  • Odpowiedz
@Tosh: a potem człowiek wyjeżdża z osiedlowej ulicy i nic nie widać bo trawa na 1,5m i nie wolno b--ń boże zrobić zmotoryzowanym, żeby było bezpieczniej i wyciąć tak żeby było coś widać
  • Odpowiedz