Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MisPluszowyZWadaWymowy: rozmawialem z tobą wlasnie mikro jakos dwa lata temu na ten temat. Zadzwonilem do tego sklepu z ryjem to pani sie zarzekala ze wszystko jest org. Po tel do supportu nie chciało mi sie tego ciągnąć. Ktos kto zaczyna przygode z ps4 i nie ogarnia, tak jak ja wtedy może byc ladnie wydymany na każdym kroku
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@adec4 tak posiadam jeszcze jednego pada ale jest lekko uszkodzony lewa gałka skreca sama, i ten niby jest trochę ciezszy albo nie się zdaje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisPluszowyZWadaWymowy: @wyKOPER_: Faktycznie rozmawialiśmy 2 lata temu dokładnie o tym samym, heh.
Zamawiałem przez ten czas jeszcze kilka konsol i na allegro zawsze dodawali nieoryginalne pady, ale nigdy nie robili problemu z ich wymianą i odsyłali już oryginalne. Ciekawe, że podróbki to zawsze były V1, Chińczycy nie ogarniają półprzezroczystych plastików czy coś xD

@stormkiss: nie ma reguły, czasem im się wydrukuje dobrze a czasem to w ogóle na te
  • Odpowiedz
@eSss: Z tego co czytałem (ale się nie znam na padach), samoistne skręcanie to chyba dość częsty przypadek zużycia, oglądałem czyszczenie i smarowanie elementów analoga i podobno działa.
Co do wagi, to się wypowiedzieć zbytnio nie mogę, bo mam 2 pady V2, więc oba będą ważyły tyle samo.
Co do naklejki z numerem seryjnym, to czarnego oryginalnego pada (którego dostaje każdy wraz z zestawem) też jest naklejona niechlujnie, natomiast oryginalnego moro
  • Odpowiedz
  • 0
@eSss struktura plastików w oryginalnym padzie jest gładka a do tego przycisk share i options są również w kolorze. Przynajmniej w moim z 2015 roku ale jeden jeszcze kupowałem 2 lata temu i było tak samo
  • Odpowiedz