Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wysokocenionyspecjalistawbranzyit: Nie zawsze, ja tam lubię jak czuć ostrość na języku, ale najgorzej jak dopiero w gardle. To trochę jak z jumpscare'ami, np. Dobry sos ostry powinien piec już na wstępie, a nie dopiero po zjedzeniu dania, bo tak to każdy głupi może sobie ostre jedzenie zrobić (nie wiem czy to co napisalem ma sens ale chyba tak)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wysokocenionyspecjalistawbranzyit: ale każdy trochę inaczej odczuwa ostrość, dla jednego coś może być pikantne a dla drugiego nie do przełknięcia. Sam lubię ostre ale do pewnego stopnia bo #!$%@? super #!$%@? sosiku 1kk shu albo i więcej to imo głupota straszna, jak już to ostre papryczki bo przynajmniej smak fajny mają a ostrość to dodatek, i urok?
@wysokocenionyspecjalistawbranzyit to co napisal @Pociongowy + ostre przyprawy maja swoj wlasny, calkowicie niepowtarzalny smak ktorego nie czujesz jesli nie jesz ostrego (ostrosc zabija ci smak) dlatego powinno sie progresowac jedzenie ostrego i odkrywac powoli te nowe smaki.

Wiele razy sie zdarzalo, ze jaralismy sie jakims smakiem papryczki a osoby ktore nie byly na tym poziomie czuly niestety tylko palenie.
@Pociongowy: sernika napisałem, żeby podkreślić jak bardzo absurdalne jest to co napisałeś. Fakty są takie, że w europie wiele przybytków fastfoodowych robi pikantne jedzenie, żeby to co sprzedają miało jakikolwiek smak. Ostrość często ma za zadanie zamaskować fakt, że jedzenie które sprzedają jest #!$%@? jakości i o minimalnych walorach smakowych.