Wpis z mikrobloga

Ale mi się łezka w oku zakręciła
Spędziłem w tej godzinie setki, jeśli nie tysiące godzin przez prawie dwa lata (gdzieś właśnie w kwietniu/maju stuknie druga rocznica) i patrzyłem, jak z nawet dobrej gry, upośledzonej przez korposzczura z ekranem wpatrzonym w excela staje się naprawdę genialnym multiplayerem. Cieszę się, że byłem częścią społeczności, która rozrosła się na reddicie do ponad 300 tysięcy. No i przede wszystkim dzięki niej i DICE wreszcie mogłem się poczuć przez wiele chwil jak jeden z bohaterów czy żołnierzy w swoim ukochanym uniwersum.
Już od dziś czekam na trzecią część, mając nadzieję, że grę będę mógł kupić na premierę, aby docenić twórców i jak najszybciej znowu wejść w ten vibe, a nie przy pierwszej przecenie, żeby chciwe korpo dostało ode mnie jak najmniej ( ͡º ͜ʖ͡º)
#battlefront #xboxone #ea #starwars
Pobierz
źródło: comment_1588119770WnWvzfoHTnXRiO7pPqAhqN.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Angmac: Szkoda. W formie jakiej jest już mógłby zostać i co powiedzmy pół roku może jakas nowa mapka czy event bo tak to już gierka będzie powoli umierać a na 3 się nie zanosi w najbliższym czasie. Nadzieja w sukcesie fallen order że więcej gierek się jednak pojawi
@Brightsider pewnie musieli zakończyć to wraz z rokiem fiskalnym, ale też pragnęli dokończyć grę według swojej wizji
3 niestety nie wyjdzie przez jakiś czas, bo Dice ma skupić się tylko na Battlefieldzie przez najbliższy rok. Nie rozumiem trochę, patrząc na to jak fani z BF2 po nich walą, a w Battlefroncie są uznawani za swoich
A z Fallen Order - tak, wyjdą gry że star wars. Do PSN dodali Project Maverick, jest