Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dobra miśki krótka piłka. Muszę zamówić jakieś rolki. Cena ok 1k. Pytanko. Fr skate FR1 czy rollerblade twister EDGE x. Czy jeszcze coś ciekawego w takim zakresie cenowym? Porządne rolasy szukam, co by mi chociaż ze 2 sezony przetrzymały. FR1 trochę mój kosztorys przerażają. Oczywiście na rolkach coś tam jeżdżę i szukam w końcu czegoś, co dobrze będzie trzymało mi stope. Wysoki, lekki gosciu i na pewno szczupła stopa. Myślę że 4x80 w będą dobrym wyborem. Oczywiście skorupa. #rolki
  • 11
  • Odpowiedz
@hubi-hubi: Miałem Edge na nogach i są mega wygodne. Do tego chociaż wyglądają na ciężkie, to nie odczułem tego jakoś bardzo. Około godziny jeździłem. Sam mam Twistery 80 i jestem bardzo zadowolony - poprzednia generację.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@4x80: okej, wiem że ty się znasz. Z tego co czytałem trochę są trzy opcje. Fr 1, twister edge x i nexty. Dużo się różnią? Słyszałem że twistery jak Ci dopasują, to są meeega wygodne. Najmniej info mam na temat nextow.
  • Odpowiedz
Dużo się różnią?


Dużo.

Fr 1, twister edge x i nexty.


Next więc te rolki są najbardziej nowoczesne na szynie trinity. Daje to mocniejsze i sztywniejsze mocowanie ale mało kto o tym pamięta bo bardzo istotne, że na tej szynie przy podobnych zawodnikach stopa stanowczo jest niżej czyli bezpieczniej. Daje to kształt szyny i buta, po prostu but jest bliżej kółek. Rolki bardzo wygodne aczkolwiek nie przekonuje mnie stylistyka, w sumie ten
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@4x80: na slalomie jako tako mi nie zależy. Chciałbym też mieć możliwość zainstalowania szyny pod takie 110tki. Widzę że różnica to jakieś 200 zł między nextami a FR1.
  • Odpowiedz
@hubi-hubi: imo czego z tych trzech modeli byś nie wybrał to będziesz zadowolony, ale zapomniałeś o najważniejszym.. musi leżeć dobrze na Twojej stopie, a to wcale nie jest takie oczywiste. Każda stopa jest inna, a rolka nie może być luźna no i oczywiście nie może Cię za bardzo gnieść. Ja miałem bardzo duży problem pod względem znalezienia rolki która pasuje mi na szerokość (wpadam idealnie między rozmiar 42 i 43) i
  • Odpowiedz