Wpis z mikrobloga

#csgo #scam #allegro #skinycsgo #csgoskins
witam ponownie
mam nieciekawą sprawę sprzedalem kose na allegro za nie małą sumę i problem tkwi w tym że trafiła do nie tego gościa co trzeba dziwne jest to że poszła do typa który miał identyczną nazwę i profilowe. Trade poszedł tak. Dostałem link do wymiany z tego linka da się wyswietlic profil wiec to zrobiłem dodałem do znajomych i wysłałem trade gdy miał zaakceptować zauważyłem coś dziwnego mianowicie chłop przy potwierdzeniu w apce mobilnej miał inny lvl (0) a nie 40 jak na profil który widziałem na steam w kompie. Spróbowałem dwa razy ale było to samo za 3 stwierdziłem ze to przez serwery steam'a. I wysłałem oj głupi ja no i i teraz draka jest bo chłop rzecz jasna policja sądy itp. bo nie trafiło do niego. Nie mam pojęcia co robić kose dostałem w sumie ze skrzynki drugiej na koncie myślałem że będzie miło ją spieniężyć no ale #!$%@? wyszło jak wyszło generalnie jak się nie wyjaśni to jestem gotowy to zwrócić bo to tylko jakieś głupie pieniądze. No tak właściwie to myślę że to on jest scammerem i było coś manipulowane w trade linku na profilu albo coś w tym stylu. Macie jakieś pomysły co robić?? Sory za taką chaotyczną wypowiedź ale pisane w stresie i na szybko :D
  • 18
@kwas_dezoksyrybonukleinowy: na jak w historii ide na profil gdzie to poszło to jest 0
jest jakiś sens w ogóle pisać do suportu że ludzie się #!$%@? mają takie same nicki itp. a jak policja prokuratura czy co tam ma być to będę sprawdzali typa który to dostał w sensie ip numer telefonu jaki jest na guardzie itp.?
Bo jeśli tak to łatwo wyjdzie czy chłop scammuje bo to nie jest moje konto a on mi zarzuca ze dalem sobie tego skina a ten ciągle że to moje konto i go #!$%@? numer telefonu tez chciał ale pewnie jakbym dał to by robił fake telefony od policji xD