Wpis z mikrobloga

@MD_MDMA: Widzę, że ty tak samo jak op tytan intelektu który by wyzywał od debili dziecko które zamiast warzyw chce jeść same chipsy albo labradora od tego, że jest gruby bo cały czas je z miski jak mu się nasypie karmy.

Jeśli w tym kraju nie ma edukacji ekonomicznej a nie ma to nie jest winą prostych ludzi, że nie kumają mechanizmów rynkowych i gospodarczych. Ta odpowiedzialność spoczywa na rządzących bo
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: XD Argument z dzieckiem czy alegoria czy co ty tam nastukałeś totalnie z dupy, bo jeśli uważasz że 10k to są warzywka no polskie warunki to pozdro.

Thatcher wiedziała co zrobić z tymi darmozjadami, którzy wykorzystują fakt że władza chce za wszelką cenę robić za "zbawiciela polskiego domostwa", a gdy tylko wunglarzom coś nie pasuje to organizują hucpe pod sejmem. Nie ma absolutnie żadnej różnicy pomiędzy nimi a rolnikami, a
  • Odpowiedz
Argument z dzieckiem czy alegoria czy co ty tam nastukałeś totalnie z dupy


@MD_MDMA: Nie jest. Jest właśnie bardzo dobry bo idealnie pokazuje to jak to wygląda w szerszym kontekście.

bo jeśli uważasz że 10k to są warzywka no polskie warunki to pozdro.


@MD_MDMA: Tu nie chodzi o wysokość czegokolwiek. Dziecko nie zdaje sobie sprawy ze szkodliwości czegoś i tak samo górnik. Nie ma znaczenia czy to 5 zł czy
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Polowa rzeczy ktore napisales to bylo sugerowanie ze gornicy to jacys neandertalczycy nie umiejacy przeliczac kasy mimo tego ze naprawde finansowo stoja na bardzo dobrym miejscu w PL mimo tego ze gornictwo w polsce powinno juz odchodzic do lamusa przez sankcje i ilosc kopalni nierentownych, a druga polowa to byly argumenty ad personam. Wracaj na glowna zapieklona czerwonko bo juz nie mam ochoty ci odpisywac, duze elo
  • Odpowiedz
Polowa rzeczy ktore napisales to bylo sugerowanie ze gornicy to jacys neandertalczycy nie umiejacy przeliczac kasy


@MD_MDMA: Bzdura. Sugeruje zwyczajnie, że ktoś kto kopie w ziemi i nie ma wiedzy na dany temat nie zdaje sobie sprawy z mechanizmów rynkowych i gospodarczych. Tylko tyle i aż tyle. I wymaganie od niego tej wiedzy jeśli nie daje mu się możliwości jej odebrania a potem wyzywanie go w internecie jest debilne. Tak samo
  • Odpowiedz
@MD_MDMA: Nie pisz z nim. To gość niezdolny do abstrakcyjnego myślenia. Najprawdopodbniej chory na jakieś schorzenie umysłowe, schizofrenia albo dwubiegunówka. Nie potrafi nigdy spojrzeć na problem z szerszej perspektywy, potrafi tylko "analizować" dosłownie i tu i teraz, "na chłopski rozum" Napisałby ci pewnie jak usatwić rozrząd w Kamazie ale nie potrafiłby wytłumaczyć prostej metafory, co jest zresztą jednym z objawów choroby. Można to spokojnie wywnioskować po jego innych wpisach.
  • Odpowiedz
@ramzes8811: Jeśli Duda wygra, a PiS utrzyma większość parlamentarną w Sejmie to lepiej nie być na miejscu górników. Będą cięcia, bańka mydlana pęka, Morawiecki niczym Thatcher. Po prostu lepiej jest sprowadzać tańszy węgiel.

Kupujcie popcorn
  • Odpowiedz
@MD_MDMA: Ej gościu, powiedz mi coś. Hejtujesz też programistów, że zarabiają więcej od ciebie? Ja wiem, że zaraz ktoś mi napisze, że programista sam na siebie dopłaca, a do górnictwa dopłaca rząd (dajcie jakiegoś linka aktualnego, że rząd dopłaca do JSW bo z tego co mi wiadomo rok mają w #!$%@? zysk netto).
Jakbym zamiast 5k netto i 3 premie po 5k zarabiał 6250 netto to nikt już by nie miał
  • Odpowiedz
@MD_MDMA: i powiedz mi jeszcze. Dlaczego górnika ma obchodzić kwestia ekonomii i opłacalności węgla? Powiem ci na moim przykładzie. Pracuje na kopalni bo mi się to opłaca, nie wierzę że dorobię do emerytury i szczerze powiedziawszy z punktu widzenia pracownika #!$%@? mnie obchodzi czy polski węgiel się opłaca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Najprawdopodbniej chory na jakieś schorzenie umysłowe,


@m00n: Jedynym kto tutaj jest ograniczony umysłowo jesteś ty jeśli tylko dlatego, że nie zgadzasz się z tym co mówię insynuujesz choroby psychiczne. Typowy dzieciak z wykopu. Jeśli ktoś się różni od ciebie poglądami, spojrzeniem to zamiast włączyć się merytorycznie w dyskusję to wyjeżdżasz z chorbami psychicznymi i obrażasz. Gdybyś choć trochę byś był rozgarnięty na jakiego się kreujesz to byś wiedział, że by kogoś
  • Odpowiedz