Wpis z mikrobloga

Ostatni film Pato mówi jedno:
1.Albo Pato nagrał całość ale jak mądry człowiek wrzucił tylko kawałek aby nie było żadnych konsekwencji tzn Major się na niego rzucił z łapami i dostał lepe/ popchnął ćpuna na ziemię i się wywrócił.
2. Nie nagrał całości a dopiero po tym jak dostał strzała / popchnął go na szybkości zaczął nagrywać.
Widać to po głosie i po tym jak oddycha na moje uszy.
A filmiki na dobranoc i testosteron buzuje mogą być w odwrotnej kolejności ale nie muszą. Po tym jak ustawił ćpuna do pionu (testosteron buzuje) pięknie sprząta (na dobranoc) ewentualnie po tym jak sprzątał włączył mu się agresywny bo Pato nie pier się z cpunem i po nim jechał / coś w stykach się poprzewracało i się rzucił na niego z łapami.
Ja tak to widzę.
#kononowicz #suchodolski #mexicano #patostreamy
  • 5
@Chris425: zastanawiam się nad jednym bo to że major wylapał nie podlega dyskusji ale wyraznie slychac zasapanie pato. Czyżby dłuższa szamotanina? Przeciez majora można #!$%@? w 5 sekund nie rozumiem tego zmeczenia. Chyba ze struś go złapał i nie chciał puścić hahhaha
@ryba9: niekoniecznie, ciężki oddech mógł być następstwem silnych emocji / adrenaliny. Myślę, że się nie spodziewał ataku ze strony ćpuna. Co nie zmienia faktu, że z pati to zawodnik raczej żaden